Другие похожие объявления

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
Торг
Tiranë Tiranë
17 500€
Год: 2007
Коробка передач: Автоматическая Tiranë
7 300€
Торг
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu. Motori: 1600 cc Transmetuesi: Manual Lenda djegese: Nafte Kilometrat e pershkuara: 245.000 Goma te sapo nderruara,... Tiranë
9 900€
Торг
5 600€

BMW 3er, 2.5L, 243000km

Добавлено: 16 июня 2019, номер: 1226
Адрес: Tiranë, Tiranë, показать на карте
Тел.:
0695443355
Модель: 3er 
Год: 2006 
Пробег: 243000 км
Цвет: Синий 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Механическая 
Тип двигателя: Бензин + Газ 
Объём двигателя (л): 2.5 
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti i gazit STAG i vendosur ne dt. 20.05.2019 ne vleren 1000 Euro, me garanci 4 vjet, 243.000 km te verifikueshme nepermjet librit te servisit origjinal Bmw. 2 pale disqe me goma vere dhe dimri gati te reja. Makina ka hyre ne Shqiperi ne Maj 2019 dhe eshte ne gjendje perfekte, i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.