Audi A6 viti 2005, Чёрный, 2.0L, 15000km

Другие похожие объявления

AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI; -VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006; -FACELIFT; -EURO 4; -189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV; - KAMBIO MANUALE; -CHROMEPAKET; -SPORTBACK; -S-LIN. Tiranë
AUDI A6 3.0 NAFTE ALLROAD 4X4 KAMIO AUTOMAT START STOP F1 - + DISQE 18. FULL N. bejm dhe nderrim me makin te voge Tiranë
Audi A3, motorr 2.0 Diese (40P) Km 163.000 origjinale, Viti 2009, Kambio Automat Dsg, hill hold, Ngjyr e zez metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, marshaF1. Tiranë
AUDI A6; 2.8 benzine ( ideale per impiant gazi ) QUATTRO VITI 2014 kambio AUTOMATIKE F1 107447 KM me garanci mund te kontrrollohet te AUDI NAVI BAXHA SENSOR PARKIMI, SHIU, DRITASH KAMER. Tiranë
pa asnje difekt, i pershtatshem per njerez qe adhurojne luksin dhe biznesmen qe adhurojne rehati. me frigorifer dhe televizor, te gjitha kushtet luksoze qe vetem nje Audi A8 W12 6.3 Mund ti kete Tiranë
4 500€
Тел.:
0695518600
Добавлено: 9 октября 2019, номер: 1339
Модель: A6 
Год: 2005 
Пробег: 15000 км
Цвет: E zezë 
Номерной знак: Албания 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Механическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 2.0 л
Руль: Справа 
ABS Кондиционер Подушки безопасности Центральный замок Эл.стеклоподъёмники 
Shitet Audi A6 2.0 tdi i vitit 2005 ne gjendje te shkelqyer 6+r marsha makina esht shum e mbajtur me disqe te 2012 me dokomenta deri ne fund te shtatorit 2019

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.