Другие похожие объявления

Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj... Tiranë
5 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
Sherbimet i ka te gjitha te bera makina esht ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove ... esht shum e shpejte per llojin dhe modelin e saj si makine ...sic e shikoni dhe ne foto makina esht... Tiranë
6 500€
Торг
5 900€

Audi A6, 3.2L, 200000km

Добавлено: 30 марта 2019, номер: 1082
Адрес: Tiranë, Tiranë, показать на карте
Тел.:
0697844415
Модель: A6 
Год: 2005 
Пробег: 200000 км
Цвет: Чёрный 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Бензин + Газ 
Объём двигателя (л): 3.2 
AUDI A6 3.2 Benzin/Gaz Quattro - viti prodhimit 2005,Impiant Gazi STAG, 2 celsa, Tapiceri Lekure Bezh, Kambio automat, Kompjuter Bordi, Sedilje Elektrike me Fryrje Drita Xeno/Bixeno, Sensor Shiu, Sensor Dritash, Pasqyra me Palosje, Audio CD+Bagazhier 6cd, Disqe Audi 18' me goma te reja
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te paguara deri ne tetor 2019
Cmimi:5.900 euro CASH
----ME NDRRIM KA CMIM TJETER----
Cel: 0697844415

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.