Другие похожие объявления

makina eshte ne gjendje tip top. cdo sevis esht bere ne servise te licensuar servisi fundit i esht bere para nji jave. makina eshte e pajisur me gova vere dhe dimri edhe disqe vere dhe dimri.... Tiranë
18 500€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004 -Makina eshte me sherbime te rregullta -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte, -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje,Ndezje Start\Stop -Sistem I muzikes-BOSSE... Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiperi. Tiranë
9 900€
Audi S4 4.2 benzine , gjendja praktikisht e re. Perpara 30000 km i jane kryer sherbimet zinxhira faze + tensionues , amortizator pas , radiatoret shtese , filter dhe vaji i kambios etj. Te gjitha... Tiranë
12 000€
Sherbimet i ka te gjitha te bera makina esht ne gjendje super e gatshme per cdo lloj prove ... esht shum e shpejte per llojin dhe modelin e saj si makine ...sic e shikoni dhe ne foto makina esht... Tiranë
6 500€
Торг
5 500€

Audi A3, 2.0L, 200000km

Добавлено: 24 июля 2019, номер: 1288
Адрес: Tiranë, Tiranë, показать на карте
Тел.:
0699896653
Модель: A3 
Год: 2007 
Пробег: 200000 км
Цвет: Чёрный 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Универсал 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя (л): 2.0 
Shitet Audi A 3 2 tdi nafte kamio automat ngjyra e zeze , makina eshte ne super gjendje , shume e mbajtur edhe shume e mire , te gjitha opsionet full per vitin e prodhimit qe eshte , xhamat e zinj orgjinal , disqe audi orgjinal edhe goma te reja , marsha ne timon , klima kondicioneri pasyqra elektrike , makina eshte e gatshme per cdo lloj prove edhe kontrolli ne cdo pike servisi qe ju deshironi ta provoni , gjendje prefekte motorrike e xhenerike

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.