Премиум объявления

Продажа Suzuki в Албании

Suzuki Ignis 2017, 1.2 benzine, i bardhe me efekt perleshenc. Ka radio, bluetooth, Aux, Us. Ka kamera mbrap. Sedilje me ngrohj. Eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
11 000€
Торг
Suzuki Grand Vitara 1.9D; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2008; Motor 1.9 Naf; 172 mij; Kambjo manua; Klimatron; Abs/Esp/Airb; Sedilje me ngroh; Radi. Fier
5 800€
Suzuki Wagon R, ne gjendje shume ge mire motorrike dhe xhenerike, serviset e bera vaj filtra gomi. Gomat 80% letrat per 1 vit te pagua. Makine familjare shume komode dhe ekonomi. Makina edh. Tiranë
2 000€
Suzuki Swift 1.2 2017 30000 km Tiranë
7 000€
Makina ne gjendje shum te mir letra te sapo prer Durrës
4 999€
4 000€
makina e sa po ardhur nga gjemania me dogan te paguar 4X4 viti 2008 shum shum e paster ka dhe 4 goma te reja tjera rezerve drita kseno navgator te madh ka dhe ganxhoshum shum ekonomike nuk k. Tiranë
4 800€
Suzuki, Shitet ose ndrrim Tiranë
8 500€
Lloji i makines: Suzuki Grand Vitara 4x4; Viti i prodhimit: 2007; Karburanti: Gaz/Benzine; Km: 147.000; Fuqia motorrike: 2.0; Konsumi: 13 litra/gaz per 100km; Letra te paguara deri ne Maj 2020. Tiranë
6 500€
Shitet Suzuki SX4 1.6 ddis viti 2008, km 142000, me tvsh te paguar, ardhur me. 24.10.2019, nga Siena Itali Fier
4 800€
Shitet Suzuki Grand Vitara 1.9 tdi, viti 2006, km 197000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali Fier
6 300€
Suzuki Swift; Motor 1.3 Naft; Viti 2007; Km 125, 000; Kambio manuale; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Fener Mjegulle, Klima, Pasqyrat me Palosje, Disqet 15 e. Durrës
3 200€
Suzuki Grand Vitara 4*4 1.9 nafte ne gjendje shume te mire me 127.000 Km Fier
5 400€
Gjendja eshte perfekte, motorr 1.9 diesel, klima, 4 + 4, dogana e pagua Fier
6 200€
Makina eshte shume e paster si jasht e brenda kilometrat e saj shum ekonomike dhe e shpejt Lushnjë
3 900€
Торг
Ne gjendje shume te mire teknike, me letra te paguar. Motor 1.1 me gaz me kambio Automatike, kondicioner, airbag, abs, kasetofon CD MP3 e. Tiranë
1 999€
Makina eshte ne gjendje shum te mire, e gatshme per cdo lloj prov. Gjithcka funksionale, Gpl, motori V6 shum i fuqishem dhe makine shum e buk. Mundesi nderrim. Gjirokastër
4 000€
Торг
SUZUKI GRAND VITARA 4X4 1.9 nafte 2006; Kambio manuale, klima, radio cd, pasqyra elektrike, xhama elektr. me dogan; 209000 km; 5300 euro; C. 0692061899 Tiranë
5 300€
Shitet Suzuki Grand Vitara 2.0 benzin-gas, viti 2007; km 159000, me tvsh te paguar, ardhur me d. 25.09.2019, nga Siena Ital. Fier
1€
SUZUKI SWIFT 1.3 BENZIN, KAMBJO AUTOMATIKE, 3 PORTA, KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON, NDEZJE KEY LESS AND GO, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, ME LIBER SHERNIMESH, NE GKENDJE SHUM. Tiranë
3 300€

Продажа Suzuki в других городах