Премиум объявления

Продажа Subaru в Албании

Motorr boxter turbo, 270 kf; ; Kambio manuale 6 + 1; ; 11.000 milje; ; I blere me 0 km Tiranë
21 000€
Subaru XV Crosstrek 4x4, viti 2015 Motori: 2.0L H4 DOHC (4 cilindra) Fuqia: 148hp (kuaj fuqi) Benzine + Gaz (LPG) Lovato Konsumi: 7 L/100km Automatike, por edhe me komanda nderrim marshash n. Tiranë
15 000€
Shitet Subaru Forester 2002 2.5 Gaz/Benzine 4x4; Model Amerika; Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha; serviset e kryera kohet e fundit, ketu perfshihen amortizatoret e rinj, gomat e reja. Korçë
Продано
Subaru forester, 2.0, 44, viti 2000, |Ridoto, kamio manuale, 210 mij km, Xham panoramik me hapje mbyllje buton, Kondicioner te fuqishem, abs, xhama elektrik, pasqyra elektrike, , ne gjendje t. Tiranë
Продано
Subaru forester, 2.0, 44, viti 2000, |Ridoto, kamio manuale, 210 mij km, Xham panoramik me hapje mbyllje buton, Kondicioner te fuqishem, abs, xhama elektrik, pasqyra elektrike, , ne gjendje t. Tiranë
Продано
Shitet subaru ne gjendje super te mire letra paguara sherbime cdo gje perfekte benz gaz ne letra imjant i ri makina esht 10/10 cmimi i diskutushem Tiranë
Продано
Subaru Impreza Sport, viti 2014; 44, komanda ne timon, nderr. marshesh ne timon, navi, lekure bezhe, kamera parkimi Tiranë
Продано
SUBARU TREZIA VITI 2011 MOTORR 1.4 NAFTE KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC 129.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA VAJ-FILTRA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE KAMBI. Tiranë
Продано
Продано
Shitet makin. Tip Subaru Lega. Makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga zvic. Te gjitha sherbimet e krye. 6 marsha, 280 mije km (orgjinal. Letra te prera deri ne Gusht 2018; E gashteshme pe. Tiranë
Продано
Shes subaru impreza 2.5 benzin 300 kf viti i 2011 model europian e bler ne gjermani e targuar ne angli pa dogan e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
Продано
Gjendje e perkrye; Test drive dhe kontroll pasi te keni shfaqur intere Gjirokastër
Продано
shitet subaru impreza viti 1998 xhama elektrik 4x4 Tiranë
Продано
SHITET SUBARU E VECANT NE SHQIP. OKAZION 600 Marveshje Tiranë
Продано
SHITET SUBARU VIV. 600.VITI1995.4 + 4.TRASMISION MANU. 27.000KM ORIGJINA. 5POR. JESHI. 6.50ME MARVESHJE NE GJENDJE SHUME TE MIR Tiranë
Продано
Продано
SHITET SUBA. VIV. 600BENZ. 1995.4 + 4.MANU. 5POR. 27.000KM ORIGJINA. PA DOGA. 700 ME MARVESHJ Tiranë
Продано
Shes subaru te vitit 1999, e sapo ardhur nga zvicra me dokumenta te rregullta per nje vit, impiant gazi digital i sapovendosur, motorr s turbo 4x4 shume e fuqish. Ne gjendje perfekt Berat
Продано
Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike; Shitet per arsye zevendesimi me mjet tjeter; Eshte 44 e pajisur dhe me ridodo; Kush ka nevoj per nje makine te larte dhe ekonomike eshte e duhur. Tiranë
Продано
MAKINE E MARKES SUBARU 2.0 ME KONDICIONER, 4x4, BENZINE DHE IMPIANT GAZ; MAKINA ESHTE BLERE NE GJERMANI DHE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE PA DEFEKTE Tiranë
Продано

Продажа Subaru в других городах