Премиум объявления

Продажа SsangYong в Албании

Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, ose mund te behet nderrim makine pune ose furgon ose makine me te r. + diferencen Tiranë
3 500€
Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, Tiranë
3 800€
Shitet foristrad Sangyong 2006. motorr 2.0 naft. me dogane te pagujtme Kavajë
4 500€
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajt. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
3 800€
Shitet Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi, automat, lim shpejtesie, cruise contro. komanda ne timon f1, sedilje lekur me ngrohje elektike auto xhama te zinj drita kseno Kamer. Tiranë
4 900€
Shitet ose nderrohet Ssangyong Korando 4x4 2.3L me te gjitha pjeset mercedes benz ML G class nga fabrika, Motorr i g 230 dhe ml 230 2300 cc me impiant ga. Fund 2004, seri e limituar me libe. Tiranë
4 000€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, 4x4, sallon lekure, pasqyra me palosje, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xham. Tiranë
4 900€
Ssangyong action 2.5cc nafte automat me 90000 km origjinale me nje pronar sapo ardhur me dogane te paguar makina eshte ne gje dhe perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloj. Tiranë
5 399€
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, me 7 vende, letra te paguara, viti 2004, motor 2.9 ben. Version 4x4, xhama te zinj, sensor parkimi, et Tiranë
3 600€
Makina sht me dokumenta t paguara n Shtator 2019, sht n gjndje t mirmbajtu. Ka mundesi ndrrimi Tiranë
3 800€
Okazion Ssangyong Korando 2.0 nafte, 4x4, fuoristrad e vogel, kambio automatice, viti 2011, 120000km orgjinale, makina eshte full per versionin e vet, sensor parkimi, eco, tapiceri shume e paster. Durrës
7 800€
: 2006; ; : 154000; ; : Fier
2 900€
: 2005; ; : 217000; ; : Tiranë
2 800€
: 2008; ; : 75000; ; : Tiranë
4 000€
Торг
Shitet foristrade Rexton, viti 2005, nafte, automat, motorr benzi, ne gjendje shume te mire, Tiranë
Продано
SSANGYONG KYRON 2, 0 NAFTE AUTOMAT; ME LETRA TE PRERA PER NJE VIT, ME LIBER SHERBIMESH, ME DISQE ALUMINI, ME XHAMA ORIGJINAL TE ZINJ,; NE SUPER GJENDJE VETEM NE SWISSAUTO EXPER; ; MUNDESI BLERJE M. Tiranë
Продано
Rexton viti 2005, 2.7xdi, 7 vendeshe, kambio automatike, sedile lekure elektrike dhe me ngrohje, sensor parkimi prapa, pasqyra elektrike me palosje, sensor dritash, sensor shiu, 3200 euro. Tiranë
Продано
ssanyong rexton; Fuqia motorike: 2.5; Te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e vet Gjirokastër
Продано
Ssangyong Rexton-2.7 Diesel, Viti Prodhimit 2008 me 283.000 km, xhama te zinj origjinal, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, cd player, klima, timon druri, letra te gjitha t. Tiranë
Продано
Shitet Ssangyong Korando viti 2019, Automat & tip tronic, Navi, sensor para mbrapa, Kamera Parkimi, xhama te erret, Sistem mbajtje korsie, Frenim Automatik, Pilot Automatik, Klima 2 Zona etj. Tiranë
Продано

Продажа SsangYong в других городах