Премиум объявления

Продажа Skoda в Албании

Makina sht n gjendje t mir. Tiranë
5 000€
Skoda Octavia 1.9 TDI S. Sherbimet te krye. Letrat te paguara deri ne Maj te 2020 plus siguracion minikas. Sensore parkimi p. mbeshtetese krahu para dhe per sediljet e pas. baxh. Fier
2 500€
Skoda Rapid Spaceback 2017; KM: 66000 Tiranë
6 000€
Shitet Skoda Viti 2010 motorri 1.2 benzin gati per cdo prove ne servisin tuaj te besuar kamje manuale me letra per 1 vit Elbasan
5 000€
Торг
SKODA YE. MOTORR 1.2 BENZINE + GA; KLI. XHAMA PASQYRA ELEKTRI. RADIO CD ORIGJINA. DISQE ALUMI. GOMA TE RE. NE GJENDJE SHUME TE MI. E GATSHME PER KONTRO. DOKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VI. Tiranë
5 300€
Impianti sapo montuar me 3 vite garanci teper ekonomike me 300 lek ben 100 km Makina eshte motorr 1.2 Benzin Teper ekonomik. Motorr me Zinxh. Makina ka 60 mij km orgjina. Me letra te sap. Durrës
4 200€
SHITET - OKAZION; SKODA - OKTAVIA; AUTOMATIK; NAFTE 1.9; VITI 2005; ME DOGANE; SENSOR - PARKIMI; KAMJE ( DSG ); 2 CELCA; SUPER GJENDJE Kavajë
4 600€
skoda fabia 1.6 naf. e bler ne itali me 0 km dhe e perdorur vetem nga ni pers. makin familjare dhe shum ekonomi. ne gjendje te mir motorrike dhe gjeneri. mundesi nderrimi me kamjo autom. Tiranë
5 000€
Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull. Berat
2 500€
Viti i prodhimit 2010; 2.0 Nafte Tiranë
7 000€
Me dogana t pagu. 197 mij KM origjinale 100% garan. Abs/Esp/Airb. Radio CD mp3. Klimatronik 2 zo. Xhama elektr. Pasqyra elektri; Fenera mjegul. Mbyllje qndrore pu. Gomat 95% te re. Tiranë
5 400€
Skoda viti 2012 naft 1.6 ka 123 km me liber sherbimesh esht bler me 0 km sa po ka ardhur me dogan te paguar Tiranë
5 800€
Skoda Yeti viti fundi i 2010. Me 129 mije km orgjina. Motor 1.2 benzi. Kambio automati. I sapo vendosur super impiant gazi Landi Renzo me vlere 900 euro me 3 vjet garanci me fatu. Nje ng. Tiranë
7 700€
shes skoda felicia 1.3 benzin gaz gazi i shenuar ne leje qarkullimi me gjith sherbimet e bera goma te reja letrat deri ne tetor te 2020 Durrës
3 000€
Skoda Yeti 1.2 TSI, D. Makina esht ekonomike, ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike po ashtu edhe vizuale sic duket ne fo. Makina ka 100000 km origjinale te vetat per arsye se e kam bler m. Tiranë
5 999€
Shitet Skoda Fabia 1.2 TSI 16 V 77. 90.000. Bler te Porche Albania m 0. Kambio Automatike, Xhamat e pare Elektrik, Xhamat mbrapa te erresu. Gjendje e mire motorrike dhe xhenerik Tiranë
5 500€
OKAZIO. shitet Skoda Yeti 1.2 Benzine, me 134000 km origjinale te sajat, mund ta kontrolloni ku te doni eshte blere me 0 km, ne gjendje perfekte nga ana motorike gjenerike dhe vizuale me senso. Shkodër
5 850€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 11/2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama eklektrik, dy celesa. Tiranë
4 300€
Motor 1.6 diese (otori golfit Vl) sapoardhur nga Zvicera, shume ekonomike Durrës
5 400€
Торг
SKODA - FABIA - benzin gaz; ; viti prodhimit 2006 - ngjyr e kalter - kondiciones - cd player- usb - kamjo manual - xhamat plus pasqyrat elektrike -benzin gaz - shum ekonomike - ne gjendje t. Tiranë
3 500€

Продажа Skoda в других городах