Премиум объявления

Продажа SEAT в Албании

Seat Ibiza 1.4 Benzin; ; Opsionet shtese: E sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekt; ; Telefon: + 355692497771 Durrës
2 900€
SEAT LEON 2.0 NAFT AUTOMAT DSG SAPO ARDHUR NGA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2006 FULL OPSION NE SUPER GJENDJE PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0694470000 SI DHE UATCAP 0663009009 Lezhë
4 500€
Makina esht ne gjendje shum te mir e mirembajtur e sapo ardhur nga Gjermania 2006 / 2.0 T-DI e kuqe 103 KW ekonomike dhe e shpejt e pa perdorur fare ne shqiperi letrat e prera taksa siguracjon n. Tiranë
5 000€
Seat Altea; 2.0 nafte; Viti 2005; Km 143.000; Kambio manuale; Ne gjendje shume te mire Lezhë
3 500€
SHITET SEAT LEON CUPRA (Orgjinale nga fabrika, jo modifik) Viti i prodhimit 2001 1.8 turbo (Benzin + Gaz; Sallon lekur, serdile elektrike + memory + fryrje tek pjesa e shpines, klima tronic. Fier
3 200€
Торг
Shitet seati ne gjendje te mir motorike edhe xhenerike motori 1.4 benzin gaz me letra edhe me siguracion nderkombeta Tiranë
2 000€
Торг
Sharon seat 6 + 1 me letra deri ne shkurt 2020 goma te reja kondicioner funksional motorr 1.9 nafte me (i) te kuqe Tiranë
1 800€
Opsionet: 1&g. Paket 7 Vendesh; 2&g. Xhami i shoferit me nxehje; 3.> Sediljet JO Lekur, Alcantara; 4.> Sediljet Me nxehje para; 5.> Timoni multifunksional; 6.> Start Stop; 7.>. Tiranë
30 500€
Shitet Seat Ibiza; Viti: 2005; Motorri: 1.4 nafte; Kamjo manuale; Km: 178'776; Abs, airbag, xhama elektrik, radio-Cd etj; Me dogane te paguar Durrës
3 000€
Okazionnn shitet seat leone viti 2005 1.9 naft shum e paster me sherbime te bera ne ko. makina esht shum e paster si nga jasht nga brenda xhami par me nuanc pasqy. te zinj disqe xenon te gjat. Tiranë
3 000€
Eshte Volkswagen ne pjeset xhenerike; Diesel 2.0 Versioni me i fuqishem dhe shume ekonomike; Ardhur nga Belgjika ne Janar 2017; Kutia e shpejtesise 6 + 1; Gomat 90%; Klima 2 zona; 2 Celsa; Xhamat. Tiranë
3 900€
Okazion seat ibiza fundi i 2011. 1.2 naft. 178mij. shume ekonomik. e sapo ardh nga. nuk ka nevoje per asnje sherbim Fier
4 100€
Торг
Shitet Seat Altea 1.9 tdi Stylance viti 2004, km 167000, me tvsh te paguar, ardhur me. 15.09.2019, nga Siena Ital Fier
3 700€
Seat ibiza 1.2 Benzin Gas kamio manual; klimatronic manuale abs airbag; viti 12 -12-2008 Radio cd mp3 aux komanda ne timon, dogan e paguar gati per targa e sapo ardhur Fier
4 200€
Seat altea 2.0 tdi e sa po ardhur nga italia me dogan te pagua. Makina ska asnje te gervishur eshte sh e paster dhe i ka te gjitha sherbimet e kryera me liber servisi nga V. GOMA TE REJ. Ki. Lushnjë
3 699€
Торг
ne gjendje super me cdo gje origjinale 320 hp stage 2 i perfunduar mund te shtohet akoma automat tapiceri lekure xhama te zinj origjinal xhami i pare me refleks disqe 18" OZ origjinal goma te rej. Tiranë
1€
Seat Altea (Njesoj GOLF PLUS; Kamio Automat + tronik; Motorr 2.0 nafte; Klima DICITALE; 4 xhama elektrike; Pasqyra elektrike; Pilot automati; Radio cd; Komando ne timo; Disqe alumini; Dogane. Tiranë
4 400€
SEAT LEON 2.0 NAFTE, VITI 2005, KLIMATRONIK BI ZONA, KOMANDA NE TIMON, NAVIGATOR, MP3, AUX, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, PASQYRA ME PALOSJE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, SENSOR PARKIMI MBRAPA NG. Tiranë
3 500€
Diesel 2.0 Versioni me i fuqishem dhe shume ekonomike; Ardhur nga Belgjika ne Janar 2017; Kutia e shpejtesise 6 + 1; Gomat 90%; Klima 2 zona; 2 Celsa; Xhamat e zinj (Origjina) Liber sherbimes. Tiranë
3 900€
Seat Leon; Motorri-2.0 TDI; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-11/2008; Kilometra-177000; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me libe. Tiranë
5 400€

Продажа SEAT в других городах