Премиум объявления

Продажа Tata в Албании

shitet tata telcoline ne gjentje perfekte Tiranë
3 500€
Tata 4x4 2.0 nafte me karroceri viti 2008 me kondicioner ngjyr e zez mat letrat deri ne qershor 2020 me gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 2750 euro FOLLOW AUTO_GESS MUNDESI NDERRIM. Tiranë
2 750€
shitet fouristrad tata 4x4 ne gjendje shum te m. me letra te paguara der ne 27.08.2020. makina ka motor 2mish naf. goma te re. gjendje shum te mi. cmimi 2000euro i diskutuesh. mundes. Durrës
Продано
shitet fouristrad tata 4x4 ne gjendje shum te m. me letra te paguara der ne 27.08.2020. makina ka motor 2mish naf. goma te re. gjendje shum te mi. cmimi 2000euro i diskutuesh. mundes. Durrës
Продано
Ne gjendje te shkelqyer serviset e bera gomat e reja dhe kualidimi + taksat + siguracioni te paguar Tiranë
Продано
Shitet tata telcoline tdi 2.0 nafte me letra per 1 vit gomat sapo i jane nderruar viti i prodhimit 2017. Makines i jane bere serviset ne kohe nuk i mungon asgje Berat
Продано
Shitet per arsye emigrimi Lushnjë
Продано
Makina ne gjendje te mire me kondicioner, abs, airbag Tiranë
Продано
Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me sherbimet e bera jash shtetit te dokumentuara per cdo lloj info tel ne nr e mesiperm Vlorë
Продано
shes tata xenon me dogane te paguar e sapo ardhur nuk ka asnje gervishtje goma te reja ne gjendje shum shum te mi Pogradec
Продано
makina eshte ne gjendje te mire 4x4 me kondicioner e gatshme per cdo lloj prove cmimi pak i dikutueshem Tiranë
Продано
Shitet TATA 4x4; Motorr Nafte TDI, viti 1998; Targa shqipetare, TAXA 1 vit pa paguar,; ne gjendje pune; Cmimi i arsyeshem Tiranë
Продано
Makina ka 5 gomat e reja shum pak ka punuar ne shqiper. letrat i ka te paguara deri ne fund te nentorit 2017. per cdo prov eshte e gatshm. i jan nderruar filtra e vaj dhe rryp motor. eshte 4x4. Lezhë
Продано
Targa te prera taksa per nje vit + siguracion ne gjendje perfekte 4x4 Tiranë
Продано
: 2014; ; : 68000; ; : Tiranë
Продано

Продажа Tata в других городах