Премиум объявления

Продажа Saab в Албании

Makina eshte ne gjendje shum te mire Tiranë
2 900€
Shitet Saab 9-3. Viti: 2008. Km: 157 mije k; ; Motorr: 2.0 T benzin. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. Motorr shume i pershtatshem per impjant gaz. Me dogane te pagua. Tiranë
1€
Торг
Saab 93 vector automat viti 09 2007 motorr 1.9 TiD 150cv, 239247km, 3 celesa, euro 4, navigator i madh, tapiceria gjysem lekure, klima digjitale, etj Shkodër
3 950€
benzin gaz automatik nuk ka taksa ka vetem siguracion, shitet Pogradec
900€
Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar Tiranë
1 500€
Saab 9-3 aero me targa dhe taksa sapo te paguara; 1.9 nafte shume ekonomike; 190 mije km origjinale; E pa perdorur ne shqiperi; Kambio automatike edhe ne Timon F1; Imatrikoluar ne 2007; Serdil. Fier
1€
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17 Tiranë
2 899€
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
Торг
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
2 700€
: 2002; ; : 200000; ; : Krujë
3 200€
: 2001; ; : 300000; ; : Tiranë
1 300€
Shitet Saab benxin gas i shenuar ne leje nji muaj i montuar impjanti makina eshte 2000 turbo viti 2003 letra te prerra per nji vite makina ne gjendje te mir me gas shume ekonomike Berat
Продано
Saab 2.0 benzine, prodhim fundi 2008, me 154.000 km origjinal. Automat, tapiceri lekure, sedilje elektrike dhe me ngrohje, baxha, pasqyra dhe xhama elektrik, komanda ne timon, cruise control. Tiranë
Продано
Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17; ; Tiranë
Продано
Modeli: SAAB 9-3; Viti i prodhimit: 2008; Kamje: Manuale 6 + R; Lenda djegse: 1.9 TiD; Km: 176000 me liber sherbimesh; Pershkrim: ky motorr prodhon 150 kf, 4 porta, 4 xhama elektrik, ABS, ESP. Durrës
Продано
SHITET SAB MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2006 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA BAXHA SENSOR PARKIMI DRITA XENON SALLON LEKURE DISQE ALUMINI MBYLLJE ME PULT SUPER EKONOMIK FULL SERVIS I GATESHEM PER CDO LLOJ PROVE. Tiranë
Продано
SHITET SAB MOTORR 1.9 NAFTE VITI 2006 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA BAXHA SENSOR PARKIMI DRITA XENON SALLON LEKURE DISQE ALUMINI MBYLLJE ME PULT SUPER EKONOMIK FULL SERVIS I GATESHEM PER CDO LLOJ PROVE. Tiranë
Продано
Shtitet Saab 9-3 viti 2009 ngjyre Blu e Erret, kambio manuale 6 marshe, kondicion. 1.9 Nafte 5 por. Komandat ne tim. Ne gjendje te mire pu. Letrat te prera deri ne korrik 2020. E gatshm. Tiranë
Продано
Shitet Saab 93.Viti: 2008.Km: 157 mije k; Motorr: 2.0T benzi. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. Motorr shume i pershtatshem per impjant ga. Me dogane te paguar gat. Tiranë
Продано
nderrohet; Motorri 2.2 turbo; Letrat deri ne 30.10.2020; Kamio 6 + 1; Goma te reja (Dimri ) Rh 17; Cmimi i diskutushem; ; Tiranë
Продано

Продажа Saab в других городах