Премиум объявления

Продажа Renault в Албании

Me Dogan Te Paguar Gomat 100% Te Reja Me Garanci Mund Ta Kontrolloni Tek Mekaniku Juaj I Besuar; Full Opsion Panorama + Cabrio, Hapje Mbyllje Me Gisht, Clima Tronic, Serdilet Me Ngrohje, Ndezj. Fier
2 800€
Торг
Makines sapo ju ka bere servis dhe eshte ne gjendje shume te mir. Opsionet Start stop, apje mbyllje te dyreve me gisht, pilot automatik, kondicioner klima, komanda ne timon, 4 xhamat elektrik. Elbasan
2 500€
Renault Clio 1.5 dci 2005 me sherbimet te kryer. Letrat I mbarojne ne 5 shkurt 2020. E shes per aresye mosperdorimi sepse Kam dhe makine tjete. Fushë-Krujë
1 400€
Shitet Renault clio 1.5 Nafte me letra deri n tetor siguracion 26 shkurt sherbime t sa po bera arsye emigrimi Tiranë
999€
Renault Laguna 1.9naft 2003 ne gjendje shume te mir; Makina eshte me letra te paguara deri gusht 2020; Sherbimet e sapo bera; ; Cmimi 1milion e 700mij lek pak i diskutueshem Elbasan
13 430€
Торг
Shitet Renault Scenic benzie g. Viti 2001 ne gjendje te shkelqyer si motorrike dhe xheneri. Eshte makine familjare dhe shume praktike per ke. Eshte mbajtur ne garazh, ne gjendje te shkelqye. Tiranë
200 000€
Shitet renault megan 2003 1.4 bezin ne gjendie te mi. per arsye emigrim. vetem telefonata serioz. Gjirokastër
1 900€
Торг
Shitet renault scenic 2003, 1.9 d. Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat te paguara deri ne qershor 2020 turbo e sapo blere ne dyqan me 6 muaj garan. Tiranë
1 900€
Shitet Renault Clio sw 1.5 dci viti 2008, km144000, me tvsh te paguar, ardhur me. 18.12.2019, nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
3 400€
shitet sespse ska kush ta perdori me: makina esht me letra dhe sig benzin; gaz jo ne leje gjendje pune do ca gjera te vogla shitet per 650 per vleren qe ka ja v. cdo gje i ka funksionale tani. Tiranë
650€
Shes Renault Clio 1.1cilindrate e vitit 1999 ne gjendje shume te mire motorrike dhe vizua. Eshte makine ekonomike dhe shitet per arsye mosperdorimi, letrat i kane mbaru. Ka 200.000 lek taksa pe. Durrës
700€
Makina eshte ne gjendje perfekte se e. me liber sherbimesh deri s. makina eshte foull ekst. Me 10 air bag, drita ksenon kamjo automat, klima me zo. xhama elktrik para mbrapa, pasqyr. Tiranë
3 200€
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta, nr kontaktoni dhe ndrrohet Tiranë
1 500€
Reno clio me motorr 1.2 benzin shum ekonomike xhama elektrik, kondicioner, radio me Bluetooth Tiranë
1 000€
Торг
Renault clio 22.12.2008 dale ne qarkullim ne 2009. 1.2 benzin + gaz shume ekonomi. xhamat e zinj origjin. Fier
3 100€
Торг
Reno clio 1.5 DCI e 2005 kambio manuale me 223.000 km origjinale, nderruar Vaj filtra, kit faze + pompe uji, amortizatore mbrapa makina eshte ne gjendje te shklqyer makina esht e gacme pe. Vlorë
2 200€
esh ne gjendje te mir ka probleme te vogla estetike per ate cmim ja vlen Lushnjë
1 050€
Renault Clio viti 2002 kamje automatike ne gjendje shum te mir me dokomenta te rregullta Tiranë
1 500€
Reno clio 1.5 DCI e 2005 kambio manuale me 223.000 km origjinale, nderruar Vaj filtra, kit faze + pompe uji, amortizatore mbrapa makina eshte ne gjendje te shklqyer makina esht e gacme per cfar d. Vlorë
2 000€
Shes/ reno scenic 1.6 16V benzin; Impjanti stag i sapo hedh. Viti 2007 me 139 mij k; 3 muaj e targuar e ardhur nga fran. Gjendje perfekte xhenerike motorri. Kit i nderruar + pomp uji; Vaj. Fier
3 100€
Торг

Продажа Renault в других городах