Премиум объявления

Продажа Pontiac в Албании

Shitet golf 5 manual me 6 marsha, Cmimi 4 pak i diskutueshem; I ardhur nga italia, viti i prodhimit 2006; Motorri 200 naft shum ekonomik tapiceria shum e paster si brenda dhe jasht, i gatshem pe. Elbasan
Продано
Shitet Pontiac benzin gas viti 2005 super ne gjendje ceo pjes e re nga posht shoatulla krah amurtizator te rinj nga amerika me porosi goma + disqe akull te reja sapo te montuara navigatir dvd us. Fier
Продано
PONTIAC VIBE 200 (utomatik) ne gjendje shume te mire xheneri. Sherbimi vaj filtra i sapo bere ne Ita. Dogana dhe letrat e paguara per 1 v. Kli. Makine e vecante ndryshe nga te tjer. Tiranë
Продано
Makina eshte ne gjende shum te mir shitet per arsyje emigrimi makina ika te gjitha shperbimet e bera ne kohe me pak fjal nuk ka nevoje per asgje mund 5a konterolloni ku te doni i disutuheshemm Korçë
Продано
Makina nuk ka asnje lloj letre ka nevoj per restaurim punon vetem ne gaz ne benzin nuk punon ka impiant gazi te sapoven te ri me garanci shitet ose nderrohet dergoni wts ne kte nr 0682589575 Tiranë
Продано
Shitet pontiac American benzinc 3.8 v6 pontiac u ardh nga Austria esht ne gjendje shum te mir posedon goma te dimrit te reja gjama electronic korrika elektronike abs transporter posedon 6 ules. Durrës
Продано
Pontiac vibe 2005 me 63 mi kilometra makina vijen pre kanadaja eshte ne comdision shum t mire me kondisione. cimi 0695684667 Tiranë
Продано
Makina per kanada me dogan t pagua. me kondisionair kamijo automatik mer ne telephone 0694586657 Tiranë
Продано
hapet me rr. marrshi automat. disqe origjinal ponti. 3.1.benzine c Durrës
Продано

Продажа Pontiac в других городах