Премиум объявления

Продажа Peugeot в Албании

Makina ka nje vit qe nuk perdoret, pasi ka dhfaqur nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3t dhe indietron) Tiranë
1 200€
Makina esht e sapo targuar me letra te paguara deri ne Nentor, me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra xhenerike, ska nevoje per asgje dhe esht shum ekonomik. Tiranë
2 900€
Xhama pasqyra elektrike me dogan te paguare goma te mira 80% Moto eshte me standartin euro 5 makina eshte ne gjendje shum te mir. Tiranë
3 999€
Shitet ose ndrrohet ne gjendje te mir kamjo automat Fier
2 000€
SHITET PEUGEOT PANORAMIKE 308 NAFTE 1.6; Full option ska nevoj per reklam; viti 2009. me doga. sapo jane prere te gjitha letr. siguraci. taksa kualidim per nje v. telefonata serioze mo. Tiranë
3 800€
Shitet Peugeot 508; Viti: 2011; Motor: 1.6 Nafte; Kambio: Automatike; KM: 175.000; Opsionet: Kambio Automatike, Navigator, Clima bizonal, Marsha ne timoni, tapiceri lekure bezhe, sensore parkim. Tiranë
9 000€
Makina eshte me karta te sapo prera per 1 vit (Targuar, Koaliduar, Siguracio) Disponon + 4 goma Brigestone Korçë
5 000€
Makina eshte ne gjendje perfek. letra deri ne qershor 2020.1.2 benzi. pilot automat, esp e. me cash cmim i padiskutuesh. me nderrim preferohet golf 5 ose benz 203 portobagazh te jene autom. Tiranë
6 500€
Ne gjendje shum t mir si Jasht e brenda shitet per arsye mos perdorimi Fier
3 500€
PEUGEOT 308 viti 2008 AUTOMAT 1.6 BENZIN GAZ ( IMPIANTI LOVATO) 160.000km SOUND HQ SENSOR PARKIMI!ne gjendje perfekte kamio motorr!! jo ndrim!!!!! Tiranë
3 100€
Peugeot 206 ne gjendje shume te mir. 1.3 benzin. shume ekonomik. sherbimet e kryera, me kondicioner, xhama elektrik, goma 90. sapo paguar taksa, sig, dhe kolaud., Shitet ose Nderohet me skute. Tiranë
1 450€
Peugeot 308; 11/2009; 98.000 KM; 1.6 Benzine-Gaz; Dok te paguara per 1vit; Kambio Automa. Tr-Dr, Km 8, Kahar, Tirane Tiranë
4 900€
Marka: Peugeot 407; Motorri: 1.97 naft (shum ekonomik / 16 valvul) Viti i prodhimit: 2004; Km: 18000 (origjinale / makina prdoret shum pak, pasi sht e 3-t) Salloni: Lkur dhe rrob (shum e past. Tiranë
3 100€
Торг
Makina eshte ne gjendje shume te mire! Me dokumenta dhe taksa te paguara deri ne gusht 2020. Shitet per arsye mosperdorimi! Tiranë
1 700€
Торг
Peugot 308 viti 2011 automat shitet Berat
8 000€
Shitet per arsye emigrimi, Peugeot 307 1.6 benzin gas ne leje, ne gjendje te mire mekanike vizuale letrat deri ne gusht 2020 Elbasan
2 000€
Shitet Peugeot 207 1.6 nafte manual me 187200 km te vetat me garanci ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike viti i prodhimit 2007 Dale ne qarkullim ne 13/12/2010 Targuar per here te par. Tiranë
3 000€
Peugeot 407sw-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2005 me 233.000 km, sapo ardhur, sapo targuar letra te paguara deri ne 03.09.2020, shume pak e perdorur ne Shqiperi, tavan xhami panorama, sallon gjyse. Fier
2 500€
Торг
Shitet Peugeot 2.0 nafte 6 marshe manuale me 136 kuaj fuq; Makina esht ne gjendje perfekte dhe cdo sherbim i esht kryer ne Peugeot Albania gjat gjith kohes qe esht perdorur ne shqiper; Makin. Durrës
2 900€
Торг
Autovetur e bler n konesion. N gjendje t mir, e prdorur nga nj pensioni. Kolaudimi i vlefshm deri m 16 Prill 2020. Siguracioni i vlefshm deri m 20 Nntor 2020. Ngjyra e makins sht e kuqe hide Tiranë
3 200€

Продажа Peugeot в других городах