Премиум объявления

Продажа Tjetër в Албании

Suzuki carry, viti 2003 motor 660 kubik me 3 pistona benzin gas I shenuar ne leje qarkullimi, sapo i esht vendosur motorr i ri dhe letrat te sapo prera per 1 vit, ne gjendje shum te Mir Pune cmim. Tiranë
3 000€

Продажа Tjetër в других городах