Премиум объявления

Продажа Opel в Албании

Makina eshte full opsion si psh: klimatronic, sedile cope shume te pastra me ngrohje, xhama te zinj mbrapa origjinale te fabrikes, xhamat dhe pasqyrat elektrike, Navigator, abs, esp, 8 airbag. Durrës
2 450€
Торг
me doga te paguar gomat e reja 100% makina eshte shume e ekonomike me garanci mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar Fier
2 800€
Торг
Ne super gjendje teknike dhe vizuale; ; Full opsionale si makine; ; Sallon lekure sedile me ngrohje navigator; ; Sensor parkimi kamera parkimi komanda ne timon; ; Radio cd usb aux bluetuth; ; Sherbim. Tiranë
9 500€
SHITET OPEL NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUA; ; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KLIMA RADICD KOMJUTER BORDI ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE 2CELSA KM 165512 TE CERTIFIKUARA ME LIBE. Fier
3 900€
Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
5 350€
Opel Ast. Motorr 2.0 naf. Kambio manuale 5 +. Motorr me zinxh. Goma te reja, filtra vaj te sapo nderruar, bateri e. Te gjitha serviset e bera ne ko. 236000. Dokumentat deri ne qersho. Tiranë
2 200€
Opel zafira 1.9 nafte viti i 2006 makina ka ardhur nga gjermania, e perdorur vetem nga un ne shqiperi, gjendja perfekte, mund ta provoni shikoni, gomat e reja, vajin filtrat te sapo ndrruar makin. Tiranë
4 500€
Торг
Opel Corsa 1.3 Diezel viti 2005; Makina me Dogane e Ardhur nga Belgjika; Cmimi 2800; Kondicioner CD ESP; Km 220.000; Nr kontakti 067 6000 107 Tiranë
2 800€
Opel vectra 2.2DTI. makina ne gjendje pune perfekte dhe shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerik. Dokumentat te paguara deri ne Prill 2020. shitet per arsye perdorimi te limituar ne qyte. Tiranë
1 550€
1.3 nafte ne gjendje te mire pune; Letra per nje vite te paguara; 3 muaj e perdorur ne shqiperi; Gati per cdo prove nga ana juaj; Per me shum info tel; Cmimi i fundit 2300 Vlorë
2 300€
Opel Corsa 1.3d 5 Por; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Motor 1.3 Naf; 160 mij; Viti 2006; Kambjo manua; Xhama elektr; Klima/Abs/Airb; Radio; Mbyllj. Fier
3 300€
Opel Antara e sapoardhur nga Zvicra, ne gjendje perfek. Sherbimet: tambura, ferrota, vaj filtra, bateri e re, sherbime xhenerike, te gjitha te kryera ne koncesionar me liber sherbimes; ; Makin. Tiranë
6 700€
Shitet; Viti 2008; 1.4 16V gas benxin; 202 000 km (origjinale te verifikueshm) 2 Celsa me pult origjinal; Xhama Elektrik; Xhama t errt (origjina) Drita FULL LED; Disqe Alumini 16; Radio mp3 AUX. Vlorë
3 500€
SHES MAK. OPEL -MERI. VITI 2006. ME NA. MOTORR 1.7. ME 5 POR. MANUA. E SAPO ARDHUR NGA ITAL. ME DOGAN T PAGU. Tiranë
1 900€
Makina eshte ne gjendje shum te more motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera, gomat 80. Dokumentat te paguara deri ne fund te tetorit 2020. Makina eshte shume e paster si brenda dh. Vlorë
3 300€
OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE ME DOGAN TE PAGU. MAKINA ESHTE SUPER GJEND. GOMA TE RE. GATI PER CDO LLOJ PRO. Lushnjë
3 300€
Shitet ose nderrohet opel astra 2007 nafte 1.7 ne gjendje shum te mire!!! Lezhë
3 750€
shitet ose ndrrohet opel omega benxin gaz i shenuar ne lej me letra deri ne gusht 2020 motor 2.2 kamio automat serdile me ngrohje sensor parkingu xhama elektrik makina eshte ne gjendje prefekt. Tiranë
2 300€
Opel Zafira CDTI; Motorri-1.9 CDTI; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Kilometra-230000; Viti i Prodhimit-2006; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te Paguar e pajisur me libe. Tiranë
4 300€

Продажа Opel в других городах