Премиум объявления

Продажа Nissan в Албании

Klimatroni; ; Sensor Parkim; ; Kamer mbrap; ; Timon Multifunksiona; ; Radio C; ; Kompjuter Bord; ; Disqe alumin; ; Drita mjegull; ; etj Fier
7 700€
Торг
makina eshte full optional panoramike kamer parkimi sedilet lekure me ngrohje navi 4x4 Kavajë
5 900€
Торг
Nissan Micra 1.2 benzin kambio manual, 127 mij km, kondicioner shermbime te bera shum e paster si brenda dhe jasht, E ardhur nga zvicra me dogan te pagua Durrës
1€
Nissan qashqai + 2; 2.0 diesel; kambio automatike; viti prodhimit 2010; 193 mij km; importuar nga zvicra; 7vende; sallon shum te paster + sedile me ngrohje; tavan panoramik; xhama te zi ng. Durrës
9 800€
Marka/Modeli: Nissan Qashqai; Viti: 2011; Kambio: AUTOMATIKE; Karburanti: Nafte; Km: 164 mije; Targat: Me dogane te paguar; Ngjyra: Gri e errer; Pershkrimi: Makina e sapo ardhur nga italia, 4x4 2.0. Durrës
9 700€
Nisam micra gaz benzine viti 2000 mimi 130.000 leke te ri. Gjendja e mi. Shifeni nga af. Tiranë
1 027€
Nissan Micra 1.4 benzine "Facelift"; Kamio Automatike; Km: 126.000 (liber servis) Viti: 07/2006 (2 celsa perkate) Cmimi (me tvsh) E sapo ardhur nga zvicra; Mundesi blerje me keste; Na gjeni m. Elbasan
3 600€
shitet okazion makina - esht ne gjendje shum te mir pune motorr kamjo pergekt- dokumenta te paguara per nje vit Tiranë
1 200€
Nissan qashqai 2.0 naft Kambio Automatike Viti proshimit 07-2008 4x4 Tavan Panoramik Sedilje me ngrohje 186.000 km originale Full option 4 Goma te reja Navigator Xhama te zi Elbasan
7 600€
Торг
Nissan Qashqai 1.5 nafte 2009, kambio manual me 6 marshe, kondicioner me klime dual zone, pasqyra elektrike me palosje, letra te paguara per 1 vit, ne gjendje teknike shume te mire, me senso. Tiranë
6 000€
shitet nissan murano ne gjendje shum te mir kamio automatike viti 2006 motorr 3.5 benzin-gaz 4x4 impianti i sapo montuar 3 vite garanci me t gjitha letrat e paguara eshte e gatshme per cfaredo llo. Durrës
5 300€
Shitet Nissan primera p 10 vit prodhimi 1996 ne gjendje motorrike xhenerike shume te mi. Motorr 1.6 benzine shume i fuqishem 102. Motorri nuk harxhon pike v. Me letra te pezulluar. Berat
650€
Shitet nissan terrano 2 per arsye mosperdorimi! Makina i ka te gjitha sherbimet e krye. Makina eshte ne gjendje super si motorrike dhe gjeneri. Gomat e reja 100% te paperdoru. Gati per cdo llo. Shkodër
3 000€
Nissan Qashqai 2.0 Benzin 2007 i sapoardhur nga Zvicra n gjndje perfekte! 206'000 KM me librez servisi, do servis i kry. Motorr ideal pr impjant ga. 140 kuaj-fuqi, kambio automatike me 6. Tiranë
6 700€
Shitet Nissan patrol 4x4, motorr nafte 2.8 turbo diesel ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e be. Gomat te reja, letrat e prera deri ne dhjetor 2019. E gatshme per cdo lloj terreni Tiranë
5 500€
Vlore, shitet makine Nissan Almera e vitit 2003. Motor 1.4 nafte shume ekonom. Ne gjendje shume te mire xhenerike edhe mjaft e paster dhe e mirembajtur me te gjitha sherbimet e krye. Shitet pe. Vlorë
1 900€
Kam per te shitur Nissan Qashqai 1.5 naft i shkelqyer i sapo ardhur nga italia me dog te paguar Shkodër
6 300€
Makina e sapo ardhur prer me letra per her te par; Makina esht ne gjendje shum te mir dhe shum e paster; Hapje myllje me shenj gishti nezje me celes ne gjep; Gati per cdo lloj prove; Shitet pe. Tiranë
2 400€
Nissan Pathfinder 2.5 nafte, 6 + 1 vende, e vitit 2007, ardhur nga Italia e sapo targu. Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike, 120000 km te bera, shum e paster nga brenda dh. Tiranë
7 300€
Shes Nissan Patrol i vitit 2005, me 120.000 km origjinale, e sapo targuar dhe me taksa e sigiracion te paguara deri ne prill te 2019. Automjeti eshte ne gjendje shum te mire si xhenerike dh. Tiranë
10 500€
Торг

Продажа Nissan в других городах