Премиум объявления

Продажа Mitsubishi в Албании

sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike okazio. Fier
3 100€
MOTORRI TURBO (mundesi impiant gazi 100); MOTORRI KA 202HP TEPER I FUQISHEM DHE ME I FORTI I PRODHUAR NGA MITSUBISHI; ; DIFERENCIAL 4x4; ; XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL; ; SEDILJE LEKURE; ; SEDILJE ME NGROHJ. Lushnjë
4 500€
Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
8 800€
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
2 800€
Mitsubishi Pajero GLS; Forca motorrike 2.5; 153.000km Makina ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike, , goma te reja te 4 + gomen rezerv, e pajisur me vinxh (arganell) drita mjergull, K. Fier
4 200€
Торг
shitet pajero 2.0 naft turbo 4x4 ne gjendje te mir shitet per arsye mos perdorimi Fier
3 000€
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
1€
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
2 000€
Mitsubishi OUTLANDER 2.0 diesel 7 vende 4x4; E ardhur nga Zvicra ne fund te gushtit 2018! Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2020!; Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte sepse sap. Fier
6 500€
MITSUBISHI PAJERO SPORT GLS 3000 BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2001 230000KM IMPIANT GAZI MONTUAR NE GJERMA. GJENDJE PERFEKTE ASNJE GERVISHTJE APO KALBEZIME 5700 EURO 0699422464 ME LETRA DER NE 28/10/2020 Elbasan
5 700€
Mitsubishi Colt 1.2 me 3 pistona ero 4 me 178 mij kilometrra dhe me liber sherbi. Makina eshte me dogane te pagua. Opsionet, 2 celsa abs, esp, kondicioner, xhamat elektrik e. Makina eshte n. Elbasan
2 100€
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
8 500€
Mitsubishi Pajerone gjendje shum te mire mekanike dhe vizuale, te gjitha sherbimet e kryera se fundi, voje motorri, te gjjtha filtrat e motorrit, voje kambio dhe filter, bateri te re, 4 goma t. Shkodër
6 000€
Makina eshte me letra te paguara siguracion ne maj 2020 taksat ne shtator pa kualidim ngeli per gazr. Makina eshte automat dhe ne gjendje te mire shitet 1000 euro i pa diskutueshem ju lutem j. Tiranë
1 000€
Shitet Mitsubishi L 200 2.5 DID 4x4 Klima hardtop Abs disqe alumini me goma te reja xhama eleltrike airbag motor 2.5 model i ri me konsum shume te reduktuar liber sherbimi dhe kontroll teknik Tv n. Fier
8 800€
Торг
Mitsibishi colt 1.5 nafte me 3 pistona me te gjitha sherbimet e bera e sapo targuar e ardhur nga gjermania super ekonomike Tiranë
3 200€
Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte, i paster nga motori, 4x4 funksional. mundesi ndri. Korçë
1€
Торг
Mitsubishi outlander 2.2 cc nafte automate 2011 me 206000 km te gjitha sherbimet e bera me letra shqiptare makina eshte me gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zdo lloj. Tiranë
11 499€
misubushu pajero sporte 3200cc motori nafte manual 2009 nga fabrika ne rruge ka dale ne 2011makina eshe akull e re me 46000 km origjinale me nje pronare me letra shqiptare makina eshte me gjendj. Tiranë
12 999€
Mitsubishi L200 2014 me 100, 000 km Double Cab 5 ven. Model Europian me ABS, Airbag, 2Bateri, Sedilje me ngrohje, Xhama Elektrik, Mbyllje qendrore, Bllokues diferenciali mbra. 2.5 Naf. M. Tiranë
11 500€

Продажа Mitsubishi в других городах