Премиум объявления

Продажа MINI в Албании

Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara te. Tiranë
6 000€
Mini Countryman; Viti 2014; 2.0 Naft; Kamjo Automat; Dogan e paguar; Radio origjinale me komando ne timon; AUX Mp3 USB Bluetooth; Fener mjegulle; Sensor parkimi; Sensor shiu; Sensor dritash Durrës
12 500€
cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
3 500€
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
1€
Торг
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
2 300€
Shitet Mini Coper i vitit 2002 1.6 benzin + gaza; Ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike dhe motorike si dhe nga ana vizuale sic duket dhe ne fo. Vlorë
2 900€
Торг
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
6 700€
Okazion Shes Makinen Mini Cooper 1.6 Benzin Viti Dhjetor 2003 E Sapoardhur Nga Italia Letrat e Sapo Paguara Per 1 Vit Makina Esht ne Gjendje Shume te mire si motorrike xhenerike ashtu dhe estetik. Tiranë
2 600€
Mini Cooper Countryman S; Sport edition; 1.6 benzin ALL (X4) 184ps; Viti 2013 Automatike + F1; Ndezje me buton start/stop; 153mije km origjinale; Tapiceri lekure pa asnj dmtim; Pasqyra anti. Tiranë
12 900€
Mini Cooper S 1.6 turbo me 167.000 km; i ardhur nga zvicra me dogane gati per targa; Bi xenon ngrohje sedilesh tavan xhami etj etj Tiranë
6 500€
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallo. Elbasan
2 800€
Торг
Mini Cooper One ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te paguar. Tiranë
5 000€
Mini benzin gaz, xhama elektrik kompjute bordi, clima bizonale ne gjendje te perkryer e gatshme per cdo lloj prove nga ana jua. Letra te gjitha te paguara per 1 vi. Vetem telefonata serioz. Tiranë
4 000€
: 2008; ; : 170000; ; : Kukës
7 400€
: 2005; ; : 181000; ; : Berat
4 400€
: 2001; ; : 150000; ; : Tiranë
2 800€
Торг
Ndrrohet vetm me Range Rover Evoque plus diferenc ! Tiranë
Продано
Shitet mini clubman ne gjendje shum te mir motorrike dhe xheneri. Ka motorr 1.6na. Makina esht e ardhur nga jasht esht me letra te bera per nje v. Per me shum informacion kontakto numrin. Durrës
Продано
Mini Cooper Automat nga viti 2001 deri 2004; Mini Cooper S Manual viti 2005 deri 2007; Per me shum kontaktoni ne nr e telit; Tel: 0692871355; Adresa * TIRANE / KAMEZ * Rruga Zallmner 06; ; AUTO SHEHU Tiranë
Продано
Shitet mini cooper one, motorri 1.4 naft. Gjendja perfekte si motorrike ashu dhe xhenerik. Disje alumini goma pothuajse te rej. Kilometrat e veta me certefikim nga mini cooper Ital.. Tiranë
Продано

Продажа MINI в других городах