Премиум объявления

Продажа MG в Албании

MG MGF 1.8 benzin ne gjendje PERFEKTE, letra te paguara deri ne 14/04/18; Nderrohet me SMAR Durrës
Продано
Shes mg zt 2.5 v6 viti 2005 ne gjendje shum te mir 120.000 km per me shum info me shkruani Tiranë
Продано
Shitet MG sport, cabriolet, gjendje super letra te paguara,; Mundesi nderrimi; Shkruani vetem ne what's app ose viber Tiranë
Продано
Makina eshte nqe gjendje te mire pu. ruhet n garazhd, i jan ber t gjitha sherbim. marmit sportive filter sportiv, sens. cmim i diskutueshem Fier
Продано
Makina eshte ne gjendje te mir pu. Maikina ka maremite te mire sportive, Filter sportiv, senso; Cmimi 2500 Euro i diskutushem Fier
Продано
Makina eshte ne gjendje te mir pune, ka marmit sportive, filter sportiv, sens. Cmimi i diskutushem Fier
Продано
Shitet makina kabriol. ne gjendje te mi Fier
Продано
Shes kte makin nga qe rri ndaluar kot; Makina esht ne gjendije e mir; Me impiant 1.200 euro muzik; Disje 17 Berat
Продано
Shitet ose ndrrohet; Cmimi i diskutushem Fier
Продано
Shes makin MG motorr roveri viti 1997 motorr 1.6 benzin me dogan te paguar gati per letra 0685505954 Tiranë
Продано
Mg rover zr viti 2005 1.4 benzin + gaz; ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem Tiranë
Продано
Mg makine angleze shum ne gjendje te mir me dekumente shipetare te paguara deri ne fund te vitit me qdo lloj prove shum ekonomike me kondicioner Durrës
Продано
Shitet ose nderrohet MG lloji ZT e 2005. motor 2.0 BMW-je me 118000 mil. E ardhur nga anglia dhe e perdorur vetem ne durres dhe tira. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri. cmim. Durrës
Продано
Shes ndroje mg tf me motore mbrapa 1.8 benzin ne gjendje shume te Mir kabrio ac rds dy vendshe kilometrat e veta shum ekinomike Durrës
Продано
Rov. MG 1.8 benzin kabrio me dy vende llamba xeno disje alumini 15/205/50. me antifurd sistem frenimi ab. srs airbag me kopio celsi rezerv me kupol metalike sallon lekur te z. kondicion. Tiranë
Продано

Продажа MG в других городах