Премиум объявления

Продажа Mercedes-Benz в Албании

shitet makina me letra per nje vit Divjakë
2 200€
Торг
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
1 000€
Торг
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
13 000€
Mercedes-Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: baxha, asist driver, sendilje me ngrohje, timon elektrik dhe me ngrohje, bixenon, kamera parkimi et. Durrës
11 000€
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, fener me led dhe xenon, sendilje me ngrohje dhe me memorie, timon elektrik dhe me ngrohje, start stop, key less go, blin. Durrës
22 000€
Mercedes-Benz R 350 bluetec (jo taks lluks); Opsionet shtese: Tavan panoramik, 6 + 1 vende, start stop, key lets go, kamera dhe sensor parkimi, blind spot, drive asist, xenon, sendilje dhe timon m. Durrës
14 000€
Торг
Marka, Modeli: Benz ML 320 bluetec; ; Opsionet shtese: kamera dhe sensor parkimi, asist drive, timon me ngrohje dhe elektrik, sendilje me memorie dhe me ngrohje, shkalle, et. Durrës
11 000€
Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 320 Bluetec; ; Opsionet shtese: Kondicioner, Sallon Lekure, Sensore parkimi, Disqe Alumini, Cruise control, ABS, GSP, Kamera Parkimi, Start stop, Sedilje me ngrohje. Durrës
11 000€
Marka, Modeli: Ml 350 bluetec; ; Opsionet shtese: tavan panorama, bixenon, kamera, start stop, key lets go, blind spot, drive asistent, park asistent, sendilje dhe timon me ngrohje dhe elektrike etj Durrës
24 000€
MAKINA E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. TAPICERI LEKUR SHUME W BUKU. MUND TA PROVONI KU TE DESHURON. MUNDSI NDRIMI ME MARVESHJ. Fier
11 000€
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
6 400€
Makina sht n gjendje t mir. Pogradec
5 500€
E240 V6, Kilometra 230 mij origjinale, makina ne dhjetor 2019 ka hyre ne shqiperi nga Gjermania, Kambio Automatike, Boja me nuance e zeze ne jeshile ne diell shume e vecante, sensor Parkimi par. Vlorë
6 200€
2 200€
Торг
Marka, Modeli: Mercedes Benz C200 Kompressor, Sport edition (avantgard); Viti: 2005; ; Kambjo: Manuale; ; Lenda Djegese: Benzin / Mundesi edhe per gas; ; Km: 210 000km; ; Ngjyra: E zeze; ; . Durrës
4 250€
1€
Торг
Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
4 800€
Торг
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
1€
MERCEDES A CLAS 200 CDI 2006 AUTOMATIC; ME SHERBIME TE BERA NE KOHE; ME LETRA DERI NE PRRILL 2020 Pogradec
3 700€
BENZ E 220 CDI ELEGANCE AUTOMATIK EURO 5 BLUEFFICIENCY VITIT 2009 ME 193000 KM ME NAVIGATION ME ABS AIRBAG CLIMA DIXHITAL SENDILJE ME NGROHJE BAXHO XHAMI 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE SENSORE ORIGJINA. Pogradec
1€

Продажа Mercedes-Benz в других городах