Премиум объявления

Продажа Mazda в Албании

Makina sht n gjendje t mir. Fier
2 850€
Торг
Makina eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe motori. makina nuk ka ndryshk motorri kamio ne gjendje sup. eshte me dy porta me karroceri tegjat Fier
6 000€
Shitet Mazda Demio 1.5 benzi; Makina eshte ne gjendje shum te mir; Gomat e reja sherbimet e sapo bera; Vajra dhe filtra ne saponderuar; Ska nevoj per asnje sherbi; Letrat te paguar Fier
2 100€
Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
20 000€
MAZDA 2; 1.4 Benzin me 136000 Kilometra origjinale; E sapo ardhur me Dogane te Paguar; Kondicioner; Kasetofon origjinal me komanda ne timon; Disqe alumini 4 goma te reja Durrës
2 300€
Shitet Mazda BT 50, me motorr 2.5 nafte, me karrocer. viti i prodhimit 2007, e ardhur nga Zvicer. Me dogane te pagua. Me kondicioner, xhama elektrik, 4 + 1 vend. Ridoto 4x4. Goma n. Elbasan
6 800€
Shitet Mazda BT 50, me motorr 2.5 nafte, me karrocer. viti i prodhimit 2007, e ardhur nga Zvicer. Me dogane te pagua. xhama elektrik, 3 + 1 vend. Ridoto 4x4. Goma ne gjendje te mir. Elbasan
7 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mire, motorr me zinxhir 1.6 benzine, letrat deri n maj 2020 Korçë
1 600€
Me dogan; Viti 2007; Motorr 2.0 nafte; 200 000km; 1 pronar; Shume e paster si brenda edhe jasht; Xhama te zinj; Disqe alumin; 4goma te reja; Sherbimet e bera ne itali; Cdo gje funksionale; 7. Elbasan
4 000€
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
3 300€
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
3 500€
MAZDA CX-5; VITI 2014; KM 39.000; MANUAL; 2.0 BENZIN Tiranë
15 000€
Mazda 5- 2.0 CD viti 2008, km 198000, taksa sig te pagu. ardhur nga Siena Ita. Fier
4 400€
Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort; ; Cmimi: ishte 4200 Euro; Cmimi: tani behet 3795; Me dogane te paguar; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 19/02/2007. Tiranë
3 750€
Makina esht e gacme per cdo lloj proce Ka xhamit e zi origjinal -disqe alumini -goma 80%-xhama elektrik cmimi 3. Mi ero kesh me ndrim 3.5 Durrës
3 000€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, komanda ne timon, gom. Tiranë
3 100€
Shitet Mazda 2 1.4 naft me dokumenta te prera per nje v. makina eshte ne gjendje shume te mire dhe teper ekonomike ne kons. disponon cd aux, abs, srs, air condition, pasqyra elektrike, xham. Tiranë
3 900€
SHitet mazda 7 vende letra deri ne korrik 2020 3500 E te diskutueshme. MUNDESI NDERRIMI! 0699422464 Elbasan
3 500€
Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore jo me Bizark/Autotrren!!; ; Tej ekonomike, disponon dhe 4 goma vere me disqet origjinale, 2 Celesa. Tiranë
3 000€
SHITET MAZDA 6. VITI 2004. KAMBIO MANUALE. NAFTE 2.0. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. TAPICERI LEKURE + COPE. DVD/NAVIGATOR. KONDICIONER FUNKSIONAL. GOMA 90%. FENER XENON M. Tiranë
3 000€

Продажа Mazda в других городах