Mercedes-Benz C-class viti 2005, Gri, 200000km

Другие похожие объявления

Mercedes Benz C klass 220 CDI; Kambio Automatike FULL extra; Klima digitale, Viti 2001 Look 2006; Letra t paguara deri n qershor 2020; Sensor parkimi origjinal para mbrapa; Drita Led komplet par. Lushnjë
Mercedes Benz E class 270 c. viti 2005 kamio automatike avanga. Gomat e reja dhe te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloj prove nga ana ju. Letrat te sapo prer Lushnjë
Shitett Mercedes Benz C220 Elegance EVO, Kambio Manual 6 + R, Viti Prodhimit 2006, 180.000 KM Origjinale Te Certifikuara, Xhama Elektrik, ABS, Kompjuter Bordi, Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult, 2. Lushnjë
4 800€ Торг
Добавлено: 25 декабря 2019, номер: 113147
Модель: C-class 
Год: 2005 
Пробег: 200000 км
Цвет: Gri 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Албания 
Тип кузова: Универсал 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Ne gjendje shum te mi. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brenda. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshironi. nuk ka asnje problem. cmimi i diskutushe.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.