Премиум объявления

Продажа Lexus в Албании

Lexus ct200h, bateri + benzin, teper ekonomike, 77.000k. Automat, sallon lekure, baxha, xeno, keyless go, start& stop, e. 0695833355 #instagram. AU. AL Tiranë
12 900€
shitet lexus es350.motori 3.5 benzin shum e shpejt kamer mbrapa sensor par mbrapa perde e pasme qe ulet dhe ngrihet xhama te erret makina eshte ne gjendje perfekt ka ardhur nga amerika dhe esht. Tiranë
15 000€
: 2008; ; : 60000; ; : Tiranë
8 400€
: 2006; ; : 142000 Durrës
7 600€
2990 kubik pa takse luksi benzine gas; Full option Ne gjendje perfekte motorrike; ; Goma 100% Fier
Продано
Shitet: Lexus CT200. Viti: 2012; Motorr: 2.4 benzine + hybri; Km: 78 mi. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike shume ekonomike, motorri punon ne pjesen me te madhe t. Tiranë
Продано
Lexus i sapoardhur Pa doga. I jan ber tgjitha sherbimet rregullisht dhe me goma 4stinet 90. Gjendja makines perfekte per me teper mund ta shikoni nga af. Cmimi 17.000euro Tiranë
Продано
Foristrade Lexus 330RX ne gjendje shume te mire, e ardhur nga amerika me dekumenta te regullta me 140000 km te kalua. benzin-ga Tiranë
Продано
Shitet Rexon viti 2009-2010 makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike mekanike shitet per arsyje mos pordorimi cmimi i duskutushem Tiranë
Продано
Kerkoj Motor per Lexus RX300 nr kontaktues + 383 45 632 280 vibe. Jemi nga kosova Xhip Lexus 3.0 Kukës
Продано
Makina eshte e mirembajtur ne gjendje shume te mire dhe ka bere 70, 000. Eshte prodhim amerikan me letra deri vitin tjeter dhe siguracion kas. Motorr 3.5 L Benzine me teknologji EC; Opsione. Tiranë
Продано
Makina i ka te gjitha sherbimet e sapo me letra deri ne shtator 2018 makina shitet ose nderrohet Tiranë
Продано
Lexus rx hybrid + ga. 500 leke 100km Tiranë
Продано
lexus presidenciale ls430 benzin gaz full extra, sendilje me masazh, dyer me thithje etj; makina ndodhet ne gr pa doga. na shkruani dhe ne whatsap Durrës
Продано
Shitet LEXUS IS 220D SE me letra te paguara deri 27/04/2018 makina eshte ne super gjendje me goma te reja makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga gjerman. ndezja start st. ngrohje sedil. km 200 mi. Tiranë
Продано
Ocazion shes Lexus RX 300 2004 me 130000 milje foristrade 4x4 benzin gaz ne lejen e qarkullimit automatike xhama te zi origjinal te fabrikes ne gjendje Te shkelqyer taksat sapo prera per 1 vit t. Durrës
Продано
Per arsye emigrimi Fier
Продано
Makine eshte ne gjendje shume te mire Elbasan
Продано
Shitet mak hibrite e tipit lexus viti 2010 ku deri ne shpejtesin 70 km ne or shpenzimi 0 se eshte me bateri me te gjitha opsionet e munshme e sherbime te bera targuar per ber te par me dt 27, 4. Tiranë
Продано
Shitet mak hibrite e tipit lexus viti 2010 ku deri ne shpejtesin 70 km ne or shpenzimi 0 se eshte me bateri me te gjitha opsionet e munshme e sherbime te bera targuar per ber te par me dt 27, 4. Tiranë
Продано

Продажа Lexus в других городах