Премиум объявления

Продажа Isuzu в Албании

Muzika- Servo- Kuka- Centralna brava- Alu felne Черногория
2 800€
Торг
Isuzu pick-up ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xheneri. Super 4x4! Auto Fier Auto Treg Fier Shitje e Transport automjetesh Sheq i madh Fier; 0693307777; sulejmanadis@yah. com; Isuzu Fier
Продано
Shitet isuzi ne gjengje shume te mi. Shitet per arsye mos pordori. Tiranë
Продано
Shit. Nderrohet; . Opel Isuzu ne gjendje te shkelqyer karta te sa po prera goma te reja fajra filtra te nderruara ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike shum e mirmbajtu. 'per teren. Korçë
Продано
shitet motorr i kompletuar/kambio bashk me gjith agregatet e tjere isuzu 2005 shitet per arsye se makina esht botuar dhe dal jasht perdorimi motorri ka 90 mij km 800 pak i diskutushem Tiranë
Продано
Shtet autobuz; Modeli: isuzu; Vit prodhimi: 2005; Kushtet teknike perfekte i sapo ardhur n shqiperi m dogan t prer Berat
Продано
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro i diskutueshem 0698980578 Durrës
Продано
ISUZU VAUXHALL timon anglez; VITI 2000; MOTORR 2500; SHUME EKONOMIKE; DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2019; GOMA TE REJA; . 197.224; CMIMI I DISKUTUESHEM, MUNDESI NDERRIMI; Te. 0684551111 &. Vlorë
Продано
Shitet isuzu 3.1. Viti 1992 ne gjendje sh te mi. Sherbime te sapo be. Letrat te paguara per nje v. Cmimi 2600 euro imakina eshtee ne gjendje pune Durrës
Продано
Makina esht ne gjendje te mir shitet per arsye mos per Dori mi Vlorë
Продано
Kemi per te shitur nje kamjon tip saviam 3 tonsh pa letra veq mr dogan mund te na kontaktoni ne ket numer 0699223125 Shkodër
Продано
Gjendja e makines shum e m. 4x4 punon shum m. Konsumi 7.5 litra ne 100. Me letra te rregull. e gatshme per cdo lloj prove Shkodër
Продано
Izuzu Trooper, viti 1992, ngjyra e kuqe, targa shqipetare, me 190 000 kilometra, vendndodhja Pogradec, me letra deri ne nentor 2017, punon 4x4, ne gjendje shum te mire, shitet per arsy. Pogradec
Продано
Kondicjon. airb. 4x4; pasqy. Elektrike disqe alumin; Motori 2.9 ne gjendje shum t mire; Me letra t paguara deri n korik; ; Cmimi i diskutshem Tiranë
Продано
Isuzu D-Max, Viti 2006, kambio Automati. Ne gjendje shume te mi. Cmimi i negociushe Tiranë
Продано
Shitet isuzu viti 2004, kambio autom. Motorr 3.000 cc v6, lekure e zez brenda, ne gjendje shum te mire teknike dhe gjenerike ka bere vetem 30 mij km ne shqiperi, e perdorur vetem nga nj. Tiranë
Продано
Shitet isuzu viti 2004, kambio autom. Motorr 3.000 cc v6, lekure e zez brenda, ne gjendje shum te mire teknike dhe gjenerike ka bere vetem 30 mij km ne shqiperi, e perdorur vetem nga nj. Tiranë
Продано
Isuzu Trooper 4x4, cmimi i diskutueshem Tropojë
Продано
MAKINA ME DEKUMENTATA TE PAGUARA PER 1 VIT NE GJENDJE TE MIRE GOMA TE REJA 100% PER TERENE MALORE CMIMI 2 200EURO Lushnjë
Продано
Shitet Isuzu D-Max 2006-2007, makina eshte ne gjendje te shkelqyer pun. Eshte me targa shqiptare me letra te paguara, eshte e gatshme per cdo lloj prov. Makina ka 85.000 -89-000 KM origjinale Fier
Продано

Продажа Isuzu в других городах