Премиум объявления

Продажа Infiniti в Албании

SHITET INIFINITY Q50, ME 112 000 KM, SUPER FULL, ME MOTOR 2.0 BENZINE, ME TE GJITHA OPSIONET QE DISPONON KY MODE. KM TE CERTIFIKUARA, MAKINA NDODHET NE DUBAI VJEN VETEM ME POROSI PER 30 DITE. Tiranë
16 800€
Shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO TESTAT PISTONA BJELLA VITI 5 BOBINA 2006 Tiranë
9 000€
SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA MUNDESI NDERRIMI Tiranë
8 550€
: 2008; ; : 65000; ; : Черногория
15 900€
Торг
: 2008; ; : 160000; ; : Македония
25 000€
INFINITI FX35. Viti 2008 Motorr 3.5 Benzin-G. Makina eshte ne gjendje shum te mi. Te gjitha sherbimet e sapo be. Kandele Bobina Vaj Filtra Bateri te. Impiant Gazi Brc shum econom. Durrës
Продано
Shes makin infinit fx 35 makina esht benzin me motorr 3500cc ka 286 kuaj fuqi 44 makina esht shum e shpejt viti prodhimit 2006 makina esht full opshen serdiljet lekur me sistem ngrohje plu. Tiranë
Продано
Shitet Infiniti M35 super full, viti 2006, motorr 3.5 Gaz - Benzin, i shenuar ne leje qarkullimi, impianti i gazit eshte akoma brenda garanc. Makina eshte super full, disponon: kambio automat. Fier
Продано
Iveco; Nafte; Vit prodhimi: 1997; Shitet ose nderrohet me cdo lloj foristrade me letra toyota ose mitsubish Tiranë
Продано
Infiniti Fx viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike Benzin - Gaz me dogane te paguar Tiranë
Продано
Shitet kamioncine iveko 5 m3 karroceri. Makina esht ne gjendie shume te mir. ka nje konsum teper te voge. Makina shitet per arsye te mos perdorimi. Kush eshte i interesuar te kontaktoje n. Elbasan
Продано
Esht akull i ri e shes per arsye mospordorimi; Okazion cmimi i diskutueshem Vlorë
Продано
Shitet makina 3 vjet e perdorur me 65 milje Nga new yor. esht n gjendje shum t mi Durrës
Продано
Infiniti F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Durrës
Продано
Makine infinite American shum pak e prdorur dhe ne gjendje shume te mire makina posedon te gjitha dokumentet e nevojshme, xhama te zinj, dhe shum e shum opsione qe e bejn nje makin te veant. Tiranë
Продано
Infiniti FX454.5 Benzin + Gaz Sekuencial (LOVATO) i sapo vendosur me 2 vjet garanci i shkruar edhe ne leje qarkullim. Ngjyra e bardh perl. Viti Prodhimit 2005 me 174-000 km sallon lekur. Durrës
Продано
Infinity F454.5 Benzin + Gaz Sekuencial Viti Prodhimit 2004 me 174-000 km sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje disqe alumini te kromuar goma 80% te reja drita kseno origjinale NAVIGATOR T. Fier
Продано
Makina esht ne gjendje shum te mir dhe pak e perdorur, me kamiojo automatike dhe me opsion manuale, makina esht model amerikan fx35. ! cmimi 17000 mij euro i diskutueshem Tiranë
Продано

Продажа Infiniti в других городах