Премиум объявления

Продажа Hummer в Албании

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
26 500€
Торг
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
18 999€
Торг
: 2008; ; : 101000; ; : Kukës
9 900€
Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7. Tiranë
Продано
Shitet ose nderrohet Hummer H3, ne gjendje te mire xhenerike dhe motorri. Nderrohet dhe me makine me vlere me te madhe + diferenc. Kryesisht Audi ose Merced. Vlorë
Продано
Shitet Hummer 3.5 benzin gas vit 2006; Per me shum info kontakt 00355682348048 Tiranë
Продано
Shitet Hummer H2, Viti 2005 i sa po ardhur impjant gazi i ri, ne gjendje shum te mire, FULL OPTI. cel 0697796969 Shkodër
Продано
Hummer H3 3.5 benzin-gaz i ardhur nga amerika dirta xenon tapiceri te paster bezh serdilje me ngroje dhe elektike tavan panoramik fundi i 2006; E gatshme per do lloj prove Shkodër
Продано
Hummer H3 ne gjendje shum te mi. Makina ka xhama te zinj origjinal, sendile lekure me ekrane te kokat, tavan gjysem panoramik sendile elektrike me ngrohje dhe fryr. Makina i ka cdo pjese t. Elbasan
Продано
Makina sapo ka ardhur nga Amerika dhe eshte paguar doga. Makines jane ber te gjitha sherbimet, gomat i ka 100% te re. Makina ka motorr 3.5 benzi. Shitet per arsye emigrimi Tiranë
Продано
Shitet HUMMER H2 6.0 Benzin + Gaz, Viti 2003, Cmimi: 12500 i Diskutuesh. Me Ndrrim Ka Cmim Tjeter, Nr Telf: 0672060022 Durrës
Продано
Tapiceri versace me gaz 4500 kubik Tiranë
Продано
Shitet Hummer H2, Viti 2003, 6.0 benzin + gaz, Cmimi 12500 Nr Telf 0672060022 Durrës
Продано
HUMMER H2 ORIGJINAL KONPLET DISEGNO BRENDA E BERE ME POROSI EXT. ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2003.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINA. KOMPLET VESHJE. Tiranë
Продано
Shitet Hummer H2 6.0 benzin + gaz Viti prodhimit 2003 Cmimi 13500 Nr Telf 0672060022 Durrës
Продано
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 13500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
Продано
Shitet hummer 6.0 Benzin + Gaz viti 2003 ne gjendje perfek. Cmimi 15500 i diskutueshem pranoj dhe nderr. Nr telf: 0672060022 Durrës
Продано
Shitet Hummer H2 viti prodhimit 2003, motorri 6.0 benzin + gaz, makina eshte ne gjendje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike, Cmimi 15900 i diskutueshem pranoj dhe nderrim plus ke. N. Durrës
Продано
Hummer h3 manual ne gjendje perfekte motor 3.7 mimi i diskutueshem 95.000 kilometra Tiranë
Продано
Shitet makine Hummer H2, Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet per arsye emigrimi, ka dhe mundesi nderrimi ju faleminderi Tiranë
Продано

Продажа Hummer в других городах