Другие похожие объявления

Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...tapiceria prej lekure e mbajtur shume mire...sherbimet e bera(vaj.filtra.ferrota.rrip faze)dokenta deri ne korrik 2020 shitet per arsye... Fier
2 600€
Год: 2008
Пробег: 200000 км
Коробка передач: Механическая Fier
5 800€
Passat 2.0 Benzine+Gaz e shkruar ne leje te qarkullimit Automat Viti 2006 Makina ka ardhur nga Amerika .Shume e paster brenda dhe jasht .Sallon lekure.Sensor shiu pasqyra me palosje sendilje... Fier
6 300€
Торг
Sapo ardhur me dogan te paguar tiguan hig line 200 benzin viti 2013 me te gjitha opsionet , fenera full lede,goma te reja pirelli,xhama te zinj original,kilometra me garanci makina eshte pothuajse... Fier
15 500€
Торг
Год: 2006
Пробег: 187000 км
Коробка передач: Автоматическая Fier
6 500€
8 300€ Торг

Volkswagen Caddy, 1.6L, 190000km

Добавлено: 31 июля 2019, номер: 1295
Адрес: Fier, Mallakastër, показать на карте
Тел.:
0692154093
Модель: Caddy 
Год: 2012 
Пробег: 190000 км
Цвет: Бежевый 
Состояние: С пробегом 
Тип кузова: Минивэн / Микроавтобус 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя (л): 1.6 
Volkswagen CADDY MAXI, i sapo ardhur, sapo targuar, letra te paguara deri ne 5 korrik 2020, motorr 1.6 nafte, automatik DSG, vit prodhimi 2012, 6+1 vende, ideale per taxi apo per agjesi udhetimesh dhe turistike per transport. Makina eshte ne gjendje shume te mire, klima me dy zona, makine ekonomike. Super çmim 8300€ i diskutueshem. Kontakt 0692154093.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.