Land Rover Range Rover Evoque, viti 2014, E zezë, 3.0L, 150000km

Другие похожие объявления

Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
Sapo erdhi Range Rover Vogue; Pa takse Luksi; Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019; Super gjendj Fier
Sapo Erdhi Range Rover VOGUE V6 Benzin; Pa Takse Luksi; Full option nga New York Fier
47 000€
Добавлено: 13 мая 2020, номер: 113432
Модель: Range Rover Evoque 
Год: 2014 
Пробег: 150000 км
Цвет: E zezë 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Внедорожник 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Бензин 
Объём двигателя: 3.0 л
Makina është në gjendje të mirë. Me dogane te paguar.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.