Премиум объявления

Продажа Chevrolet në Fier

Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali, Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
3 200€
Shitet Chevrolet Equinox 2.5, viti 2011, km 114000, taksa sig te pagua. Fier
8 800€
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. cmimi 3200 eur. Fier
3 200€
: 2008; ; : 140000; ; : Fier
2 200€
Chevrolet Captiva 2.0 Diezel Automatik 4x4 7 + 1 vende VP 2007 Drita Mjergulle Crom Line 2 Celsa Pasqyra me Palosje Sinjale te Pasqyrat Sensor Parkimi Fener me Lupa Sedilje Lekure Komanda ne Timo. Fier
Продано
Chevrolet Captiva 2.0 Diezel Automatik 4x4 7 + 1 vende VP 2007 Drita Mjergulle Crom Line 2 Celsa Pasqyra me Palosje Sinjale te Pasqyrat Sensor Parkimi Fener me Lupa Sedilje Lekure Komanda ne Timo. Fier
Продано
Chervolet Matiz Viti 2008 Motor 800cc Benzin + gaz xhamat elektrik kondicioner ngrohje ftohje goma 70% te rej. Mart letra te sapo bera per 1 vit Fier
Продано
Hhr amerikane shum komode 2008 e vecant munduesi nderrimi me 44 per arsye terreni + - diferencen letrat per nje vit Fier
Продано
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 2.0 Naft euro 4; 170 mij; Kambjo manua; Klimatron; ABS/Esp/Airb; Radio CDmp3/ karikator 6; Tapicieri stof + leku.. Fier
Продано
. Shitet Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV, viti 2013, km 183000, vende 6 + 1, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 9000 eur Fier
Продано
shes chervolet matiz motorr 0.8 benzin/gaz me dogan te paguar sapo ka ardhur nga italia ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov Fier
Продано
Shitet Chevrolet kalos 1.2 benzin gaz impjanti I shenuar ne leje qarkullimi set faze freksion I sapo bere cmimi I pa diskutushem Fier
Продано
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, Letrat te paguara !! Cmimi 1800 !! Nr Cel: 0694760633 Fier
Продано
1.2 gaz/benzin Viti 2007. Me letra te paguara per 1 v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. 2400 i diskutuesh Fier
Продано
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, !! Cmimi 2000 !! Ne Cel: 0695695065 Fier
Продано
Isapo ardhur me dogan te pagu. esht ne super gjend. impianti i gazit esht origjinali i fabrik. super ekonomik 15 mi lek mbushet pieno me g. e harron ti hedhe. flm Fier
Продано
chevrolet matiz 800 benzine/gaz me kondicioner, abs ne gjendje te mire motorrike xhenerike dhe estetike e gatshme per cdo lloj prove Fier
Продано
Shitet Chevrolet hhr viti 2007, 2.2 benzin, km 96000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Amerika, makin perfek. cmimi 3500 eur Fier
Продано
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzin-gas, viti 11-2007, km 86000, me tvsh te pagu. cmimi 2200. ardhur me. 15.09.2017, nga Firenze Ital Fier
Продано
Chevrolet Matiz 8.0i; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2005; Kondicioner, abs, airbag; Xhama elektrik; Gati per targa Fier
Продано

Продажа Chevrolet в других городах