BMW X5 viti 2012, Gri, 3.5L, 159000km

Другие похожие объявления

. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
14 999€
Добавлено: 12 мая 2020, номер: 113427
Модель: X5 
Год: 2012 
Пробег: 159000 км
Цвет: Gri 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Внедорожник 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 3.5 л
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, sherbimet e bera, full, nigt vizion, panoram, full led, xhama te erret, kamera 360 grad, clima 4 zona, sendile me memorje + me ngrohje para mbrapa, mundesi kontrolli te bmw ose servisi juaj i besuar, edhe nderohet.

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.