Audi A6 viti 2015, E zezë, 3.0L, 198000km

Другие похожие объявления

! makina ka kto Opsione, xenon Bi xenon, me led. stopa me led. sensore parkimi, , sobe, xhama te zinj origjinal, tapiceri kafe e bukur me qepje, , Kompjuter bordi, Limitator shpejtesie Auto hold. Elbasan
Audi Q5 2.0 diesel 4x4; Kamio automatike; Viti: 10/2009 (2 celsa perkate) Km: 210.000 (liber servis) Full Opsion; I sapo ardhur nga zvicra (dogane e pagua) Auto Motal Elbasan
Shitet; Audi A3; Sportback; . 2005-6; . 250436; 2.0 naft TDI; Kambio Automatike + /; F1 ne timon; Tapiceri kastor ( shum tapiceri e paster ); Disqe 17 Goma 80 gjendje; Dritat kseno me lup; Makin. Elbasan
Full full full 10.000 Letrat Sa i kam pre Elbasan
Audi A3 2.0 Diezel Automat S-Line Fabrike VP 2007 Km 163000 Makina Disponon Fener Bi-Xenon dhe Inteligjent Drita Mjergulle Krom Line Disqe 18 Me Goma te Rea Sistemi Frenimit Brembo Komada ne Timo. Elbasan
23 500€
Добавлено: 14 мая 2020, номер: 113445
Модель: A6 
Год: 2015 
Пробег: 198000 км
Цвет: E zezë 
Состояние: С пробегом 
Номерной знак: Иностранный 
Тип кузова: Седан 
Коробка передач: Автоматическая 
Тип двигателя: Дизель 
Объём двигателя: 3.0 л
Makina eshte e sapo ardhur, super gjendje, shume e paster si nga jashte dhe brenda, disqe alumini me goma te reja, feneret full led dimamic Matrix, stopat led, full sensore + kamera 360°, climatronik perpara dhe mbrapa, sendiliet elektrike me save memory + ngrohje & ftohje, sistem audio BOSE, baxho xhami, ndezja pa çeles me Start-Stop Engine, ekran, cd & dvd player, butona ne timon, timon elektrik, perde origjinale me butona, pasqyrat me palosje, abs, esp, Etj...

Свяжитесь с автором объявления

Комментарии

0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.