Премиум объявления

Продажа Dodge в Албании

Dodge Caliber; ; Viti 2007; ; Karburanti 2.0 Nafte; ; Transmetuesi Manual; ; Kondicioner; ; Xhama Elekrik; ; Radio Cd MP3; ; ESP; ; Mbyllje Qendrore Elbasan
5 000€
Makina eshte pa dekumenta, cmimi 2 800euro Tiranë
2 800€
Dodge Caliber Viti 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale 6 + R 185.000K. I sapo Ardhur nga Italia, Dogan e paguar, Gjendje Perfekte, E gatshme per cfar do lloj prove, Makina Posedon: Tutuc, Senso. Durrës
1€
: 2007; ; : 204000; ; : Черногория
8 700€
BEHEN DHE NDERIME Gjirokastër
Продано
Okazion vetom per 2 dit st. Me kyt qmim nuk shitet. shitet dodge NITRO 2.8 naf. M V. makina kret e veqant per marakl. per djem qe dojn nji makin te veqant edh. makina esht full kre. Shkodër
Продано
Makina eshte pa dekumenta, cmimi 2 800euro Tiranë
Продано
Okazion shitet foristrada 4x4 dodge Caliber 1.8 GAZ Benzin super ekonomi. Matorr fordit e kret pjes. Makina esht perfect per marakli shum e mbajtur mbrenda e jashte kumo. E fo. Ardhur ng. Shkodër
Продано
Dodge Nitro 2.8 nafte 4x4 automat ne gjendje shume te mi. E gatshme per cdo lloj pro. Kavajë
Продано
Shes dodge journey 3.7 benzin ne gjendje perfekte i servisum karrika lekur me nxemje, 7 ulse, fellga tmira, goma treja, ka klim dy sezonale makina osht pa dogan; Viber + 38344739789 Tiranë
Продано
Dodge Challenger 2017, 3.6 Benzin; 12.000 km; 32, 000 Euro; Full Option!; ; Makina sht e re dhe vjen me garanci nga fabrika (4 vjet ose 80 mij kilomet) Kontakt: 069 878 3247 Tiranë
Продано
Shitet dodge charger motorr 2.7 benzine; Viti 2009.shum i vecant me impjant muzike ekstra /ps3/disqe 22 /kilometra 45000/gjendje perfekte; Shitet + nderrohet; VETEM Whatsapp; tsamsung, samsun. Durrës
Продано
Gjendje perfekt motorr 2.0 naft kamjo manuale 6 marsha kilometra te garantuara 200 mij fund 2007; Disqe 19 etj Tiranë
Продано
Super gjendje makine eshte fu. Disqe krom xhama te zinj origjin. Televizora mbrapa kamera mbra. Munt te kontrrollohet le. Motori 2.7 benzine munt te behet me gaz Shkurt super gjendj. Tiranë
Продано
Doodge Caliber SRT; 2.0 Nafte; Viti 2007; Kamio Manuale 6 + 1; 187.000 Km; Me dogane te paguar; Cmimi i diskutueshem; 0695805704 Durrës
Продано
Makina eshte pa dekumenta, cmimi 3 000 euro Tiranë
Продано
Dodge Caliber Viti 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale 6 + R 185.000K. I sapo Ardhur nga Italia, Dogan e paguar, Gjendje Perfekte, E gatshme per cfar do lloj prove, Makina Posedon: Tutuc, Senso. Durrës
Продано
E sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte motore 200 naf. Jane te prodhuara me motor dhe kamjo wolsvagen Me dogane te paguar 3400 eu. Mundesi financimi me keste Tiranë
Продано
2017 Dodge Challenger STX PLUS 3.6 benzine 330 kuaj fuqi, me vetem 9000; Ngjyra Mango, pakete sportive, Carplay, bluetooth, boston acustic sound system, kamera, sensor, sedilet me ngrohje dh. Tiranë
Продано
Dodge Nitro 4.0 sport, Gaz Benzine, baxha xhami, serdilje me ngrohje, serdilje me levizje elektrike, serdilje lekure ngjyre e zeze, drita L. Makina eshte ne gjendje te mi; ; ; ; ; ; ; ; ; ; . Fier
Продано

Продажа Dodge в других городах