Премиум объявления

Продажа Daewoo в Албании

Ne gjendje te perkryer; ; Me te gjitha sherbimet e bera; ; Letrat e prera deri ne 26 dhjetor 2020; ; ; ; Makina me kondicjoner; ; Shum ekonomike; ; Dritat para led komplet; ; Kasetofon me cd + aux; ; 2 celsa +. Lushnjë
1 200€
Торг
Daewoo matiz 800 benzin m e dokumenta deri n netor 2020.konsumi nk arxh. nk ka difekte esht n gjendje t mir pu. Vlorë
1 100€
Shitet Daewoo Kalos 1.4 Benzin-Gaz, 2004.3 cel. 5 port Sarandë
3 200€
Shitat makina per arsye ekonomike, gomat te 4 te reja disqe alumini, sherbimet e kryera ne koh, vaj, filtra, amortizim, esht perdorur si makin familjare, nga ana motorrike dhe xhenerike esht n. Fier
1 000€
Shitet Daewoo Matiz, ngjura g. Motori benzin, 0, 8 Lit. Viti 2002; Shume ekonomike, ideal per qytetin (ne trafik dhe ne hapesire te vogla, per ta parkuar; Easy to drive!; Makina eshte mbajtu. Tiranë
900€
: 2000; ; : 200000; ; : Shkodër
1 000€
: 2004; ; : 150000; ; : Tiranë
3 400€
: 2002; ; : 148000; ; : Черногория
1 590€
Торг
: 2000; ; : 100000 Tiranë
1 100€
Shitat makina per arsye ekonomike, gomat te 4 te reja disqe alumini, sherbimet e kryera ne koh, vaj, filtra, amortizim, esht perdorur si makin familjare, nga ana motorrike dhe xhenerike esht n. Fier
Продано
Shitet daiwoo tacume 1.8 benxin gaz ne gjendje te mire pu. Shume e rehatshme, makine familjar; Taksat deri ne fund te dhjetorit 2019; Shenim gazin nuk e ka te shenuar ne le. cmimi pak. Tiranë
Продано
Shitet /nderohet daewoo matiz ne gjendje shume te mire, me dokumenta te paguara deri 11/2020 siguracion deri ne shkurt 2020, dy airbag, abs, xhama elektrik, pasqura elektrike, dritat kseno m. Tiranë
Продано
Makina eshte ne gjendje super e esapoerllure nga italija me dogane te Durrës
Продано
Shitat makina per arsye ekonomike, gomat te 4 te reja disqe alumini, sherbimet e kryera ne koh, vaj, filtra, amortizim, esht perdorur si makin familjare, nga ana motorrike dhe xhenerike esht n. Fier
Продано
Daewoo; Cmimi i diskutushem Durrës
Продано
SHIT. NDERROH. SSANGYO. KORAN. MOTOR 2.9 TUR. ESHTE MOTOR SI I BE. KONSUMIN E KA TE ULET 8 LITRA NAFTE NE 100 KILOMETRA ME PRO. VIT PRODHIMI DHJETOR 2000. 220.000 KILOMETRA ORIGJINA. Korçë
Продано
Shitet Daewoo Kalos 1.4 Benzin-Gaz 2004.3 cel. 5 port; 3200 i diskutuesh; Nr kontatkti: 069 562 1860 Sarandë
Продано
Makina esht me letra deri ne shkurt 2019; Esht ne gjendje shum te mir motroike dhe xhenerike; I gatshem per cdo lloj prove; Cmimi 1100 pak i diskutushem; Shitet per arsye se dua te mar nje maki. Pogradec
Продано
Okazion!; Shitet Daewoo Matiz viti prodhimit 2004 me 118.000. Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike, xhenerike, dhe esteti. Motori 800cc benzine, kambio manuale, xhama elektrik. Tiranë
Продано
Shitet makina ne gjendje shum te mir me kartat te prera deri ne dhjetor Pogradec
Продано

Продажа Daewoo в других городах