Премиум объявления

Продажа Cadillac в Албании

Cadillac Escalade, vit prodhimi i 2009, 6.2 v8; ; Eshte ne gjendje perfekt. Ka qene prone e ambasades Amerikan. Ka kamera parkingu, navigator, shkalle kur hapen dhe mbyllen dyer; ; ESHTE M. Tiranë
22 000€
Makina eshte ne gjendje perfekte, me full opsio; Shkall qe del kur hapet dhe myllet dera, me kamera mbrapa, me navigator, ngrohje ftohje sedilesh dhe timo. Ka te instaluar nga ambasad. Tiranë
26 000€
Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981; Pa Dogan; Gjindemi n Kosov; ; Ju mirpres. Tiranë
15 555€
Shitet Cadillak viti 2009 nafte 1.9 manuale tapiceria shum e paste. i jan bo te gjitha sherbimet shit. gomat 18 disce te bukur. Tiranë
4 800€
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIK. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOS. TIMON ME NXEM. Tiranë
1€
Shitet Cadillac Escalade 6.0 V8 benzin-gas, pa taks lluksi, viti 2005; km 225000, sherbimet te gjitha te kryera; taksa sig te pagua. Fier
12 900€
: 2009; ; : 180000; ; : Tiranë
5 800€
Торг
: 2011; ; : 130000; ; : Fier
15 000€
: 2004; ; : 151000; ; : Tiranë
4 000€
Makina 6 muj ne shqiperi letra dogane paguar 1600. km ne gjendje shum te mir full opeshen shitet per arsye emigrimi cmimi i pa diskutushem Tiranë
Продано
Makina full opshen e ardhur zvicra letra paguar dogane per nje vit shitet ose nderohet cmimi i diskutushem Tiranë
Продано
Cadillac Escalade, vit prodhimi i 2009, 6.2 v8; Eshte ne gjendje perfek. Ka qene prone e ambasades Amerika. Ka kamera parkingu, navigator, shkalle kur hapen dhe mbyllen dyer; ESHTE Me impian. Tiranë
Продано
Makina eshte ne gjendje perfek. Te gjitha serviset te kryera ne kohe tek AMERICAN CARS& PARTS DRIVING EMOTIONS ne autostra. 4 goma te reja, frenat dhe disqet e frenave te gjitha te rej. Tiranë
Продано
CADILLAC ESCALADE EXT-6.0 Benzin + Gaz Sekuenciual, Viti Prodhimit Fundi 2004, SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, sapo targuar me letr ate gjitha te paguara deri me 27.06.2019, makina eshte ATP nk e ka. Tiranë
Продано
Shitet Cadillac super ne gjendje me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra et. Goma te reja 80% Sallon lekure sendilje me ngrohje, Sensor Parkimi + Sensor shiu, Prodhim Amerikan, Makina esht. Kukës
Продано
sipas marveshjes; + 37744277787 Durrës
Продано
Kadillak 3.0 Benzin-Gaz Ne Gjendje Prefekt pothuj se i. I ardhur nga amerikaka 09.09.2016.Nuk e kap taksa lluksit viti 2005.Nderroh. 0686417410 Tiranë
Продано
Shes mjetin Cadillac viti prodhimit 2008 motorri 3.6 benxin I ardhur nga America bej dhe nderrim me ndonje gjip ose ndonje makine tjeter Kukës
Продано
Makina ndodhet ne greqi ne gjendje perfekt Berat
Продано
Cadillac Escalade ne gjendje shum te mire me targa kosovare numri i teledoni + 37745 644 949 ndersa viber + 38649 690 258 Tiranë
Продано

Продажа Cadillac в других городах