Премиум объявления

Продажа Buick в Албании

BUICK ENCORE AMERIKAN (ne europe eshte Opel Moka) Klima tronik; ; Navi i madh; ; Kamera; ; Komando ne timon; ; Lingua tronik; ; Blututh Tiranë
13 800€
BUICK ENCORE AMERIKA (e europe eshte Opel Mok) Motorr 1.4 benzi. Kamio automat VITI 2016 23000 KM Te kontrollua. Klima tronik Navi i ma. Kame. Komando ne tim. Lingua troni; Blutu. N. Tiranë
13 800€
: 2016; ; : 12000; ; : Tiranë
14 500€
Full opti. Motorri 3, 6 kamera dhe sensore per park. Me 7 vende ne kabi. Ka vetem 1 pronar, taksat vjetore te paguara, goma origjinale GoodYear te sapohedhu. Makina eshte ne gjendje shum. Tiranë
Продано
Full opti. Motorri 3, 6 kamera dhe sensore per park. Me 7 vende ne kabi. Ka vetem 1 pronar, taksat vjetore te paguara, goma origjinale GoodYear te sapohedhu. Makina eshte ne gjendje shum. Tiranë
Продано
SHITET BOTI I MARKES FBW Lezhë
Продано
Shitet autobuz 20 vende me motorr iveko280tur. I ristrukturuar dhe I kolauduar per te punuar ne itali ne vitin 2010.ka edhe librezen e certifikim. ne gjendje shum te mi. me dogane te pagu.. Tiranë
Продано
Qmimi 6 mij ero pa doga. makina asht ne gjendje te rregullt pranohet nderrim Kukës
Продано
Продано
buik prodhim amerikan viti 2004 ne gjendje shum te mir pune motorrike xhenerike motorr 3.4 benzine super e shpejt makina esht per zotri Tiranë
Продано
Продано
Shitet buick super foristrad 3400 gaz benzin me 6 + 1 vende se kap as taksa e lluksit shum ekonomik me gaz sekoncial tani jan ndrru dhe filtrat e gazit goma te reja vaj filtra ska nevoj per asnj. Durrës
Продано
buick rendezvous 3.4 benzin + gaz, kamio automat, viti 2004, 6 + 1 vende, xhama te zinj, dvd, tapiceri lekure,; cmimi 4800 euro ose nderrohet me makine te vogel si benz c clac, audi ose pasa. Tiranë
Продано

Продажа Buick в других городах