Премиум объявления

Продажа Bentley в Албании

Full opsion; Makina esht shum e paster; Edhe ne gjendje; Shitet ose ndrrohe me makin te vogel + lek; ; Autoselvia Tiranë
1€
Shitet Bentley Continental gtc Beluga Viti 2007. Motorr 6.0 benzi. 12. 42470 mil. Sallon meshin te k. Disqe 20 dhe goma 60. Xhama t zinj origjin. Full opti. Pasqyra me palos. Senso. Fier
Продано
E 270 ne gjendje shum te mir e gatshme per cfardo lloj prove Fier
Продано
Makina esht ne gjendje te. 5000km. Makina esht ne amerik perdorur nga familje Mbreterore paguar 700 mij dollar kanadez kur esht bl. Makina niset per shqiperi na koha qe behet pages. Tiranë
Продано
ne gjendje super 4.2 benzin zbret cmimi nga 8000 euro ne 6500 Durrës
Продано
Bentley get stopa mbrapa Tiranë
Продано
Mercedes-Benz ne gjendje shum te mir PA letra PA targa matprri super Durrës
Продано
Bentley Continental supursport shum i vecant me dokumenta te regullta deri ne fund te vit. Motor 3.5 benzine shum e shpejte dhe shum komo. Sallon meshini i kuq i vecan. Makina esht e viti. Tiranë
Продано
fgbsdfgsdfgtwertwer Bulqizë
Продано
Bentley arnage 2007 V8 benzin; I blinduar b6; 2000 km pothuajse e re; Cmimi 150.000 euro; Duhet te paguani 20% te parave; Dhe makina behet e juaja; Viber 0693515469; Ose tel ne 0694408048 Lezhë
Продано
Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te bera eshte manuale naft 2.5 Kukës
Продано

Продажа Bentley в других городах