Njoftimet Premium

Shitja e Rover në Shqipëri

Shitet okazion rover 75 fundi 2002 1.9 nafte gjendje tmir letra sapo te prer. Cmimi Diskutohet!! Shkodër
2 000€
Rover 75 nafte viti 2001 me letra deri shtator 2020.xhama elektrike pasqyra elektrike sedilje elektrike lekure me ngroh. klima, goma te reja, freksion i ri, kit i fazes sapo nderru. OKAZION! Tiranë
1 999€
Shitet rover benzin gaz 1.4 Me sherbime te sapo bera dhe me freksion te ri ! Letrat te sapo bera ! Roveri eshte ne gjendje shum te mire pune ! Dhe shum ekonomike ! Elbasan
E shitur
shes rover 75 2.5 v6 benzin automatik me 100mij te kaluara te garantuara vetura esht ne targa te zvicrres dhe gjindet ne kosove per me shum viber + 38349404086 Kukës
E shitur
Esht n gjendje pune ka vtm problem testaten letrat i ka t mbyllura shitet ose ndrohet dhe me motor me makin Sarandë
E shitur
Shitet okazion 1400 euro me letra deri ne shtator te 2020 ne gjendje shum te mir pune Vlorë
E shitur
Rover 45 viti 2006 kamje manuale me goma te reja me kondicioner e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte me nafte motor 1.9 per me shume kontaktoni ne 0695555270 Durrës
E shitur
Shitet rover benzin gaz 1.4 Me sherbime te sapo bera dhe me freksion te ri ! Letrat te sapo bera ! Roveri eshte ne gjendje shum te mire pune ! Dhe shum ekonomike ! Elbasan
E shitur
shitet rover 2.0 nafte ne gjendje te mire Lezhë
E shitur
E shitur
rover 618 kondicioner; Durrës
E shitur
Makina e sapo ardhu; Me dogan te pagua; Ne gjendje perfekt Durrës
E shitur
Makina ne gjendjen profekt Kukës
E shitur
Shitet makina per arsye mospordorimi per shum info kontakt 0684963407 Kukës
E shitur
Rover viti 2000 motorr 1.4 benzine Tiranë
E shitur
shitet rovet 75 naft i vitit 2002 ne gjendie shum te mi. me letra te bera deri ne gusht Tiranë
E shitur
Shitet range rover2.7hse sport vetura gjindet ne zvicer ne gjendje shum te mir asht me kontrol technige svicres full option me 216.000kmh te garantuara me liber service senzor parkingu navi xeno. Durrës
E shitur
Makina eshte ne gjendje mjaft te mir; Te gjitha detyrimet jane te paguar; Jemi te bindur se keni per te ngelur i kenaqur nga kjo oferte Durrës
E shitur
Ne gjendje te mir pun. Me klim. Letrat te paguara deri ne janar 2019 Fier
E shitur
Ne gjendje te mir pun. me klim. letrat te paguara deri ne janar 2019 Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire, motor 1.8 dizel, frena ABS, kamio manuale, mbyllje qendrore, dokumentet te paguara deri ne 2016. Shitet per arsye mosperdori. Cmimi 650 eu Tiranë
E shitur

Shitja e Rover në qytete të tjera