Ford Escort viti 1995, E gjelbër, 1.8L, 113000km

1 000€
Shtuar: 16 maj 2021, numri: 114046
Adresa: Roskovec, SH73, shfaq në hartë
Modeli: Escort 
Viti: 1995 
Kilometrazhi: 113000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 90 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Makina eshte e vecant ne lloin e saj. Ka motorr nafte ford fokus 1.8 Di turbo e vitit 2002 me pomp nafte mekanike (me kavo, jo elektrike) motorri super gjendje. Shuuume ekonomike 4.5 litra per 100km. Ska rrjedhjen me te vogel. Makina eshte makin mekaniku dhe eshte e mbajtur per qejf. Kambio ford fokusi. Baxha funksionale mekanike, 2 xhamat e parem elektrik, drita led para dhe mbrapa, kasetofon me usb, bluetooth, video, kamera parkimi, ekran me prekje, komandohet nga timoni. Amplifikator 200wat. Kondisioner funksional. Liber sherbimesh. Kamera DVR per regjistrim gjat gjith rruges (ne raste aksidenti per prova pafajsie) Kycje me pult. Ndizet edhe fiket me pult nga distanca pa qen brenda makines. 4 goma te reja 90%. Ka tako terheqese per karroc te fabrikes te shenuar ne leje. Makina eshte e mbajtur me antifriz 100%. Letrat i mbarojne ne 2 nentor 2021 Cmimi eshte i pa diskutueshem. Makina ska nevoj per asnje sherbim. E kontrolloni ku te doni.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.