Njoftimet Premium

Shitja e Rolls Royce në Shqipëri

Shitet Rolls Royce Silver Spur e vitit 1988; cmim okazion 10.000 euro; pranojme dhe nderri Tiranë
E shitur
AMERICAN LUXURY IMPORTS; Nuk eshte makina qe ju kerkoni pa problem!!! merni ne telefone ose email edhe ne e gjem makinen per ty !!; + 355693302410 per ne shqiperi OSE; 0016092977752; ; Body Styl. Vlorë
E shitur
Kam per te shitur nej makin Renxhe Rover ne super gjendj bejm edhe ndrrim Shkodër
E shitur
nderroj laptop hp ne gjendje shum te mir 4 gb ram 500 gb hdd cd me blu ray procesori intel core 2 duo 2.8 ghz me windows 10 me updaten e fundit shoqerohet me karikus cant mouse me wifi + tapeti. Tiranë
E shitur
Ora Eshte Fosforeshente naten shum e Bukur ka shum kla; eshte me makineri zvicerian. imitacion i Pare Ora punon Vetkurdisje dhe puls dore; ; Xhami Zafir Nuk Thyhet nuk Gervisht. Ores i punojn. Fier
E shitur

Shitja e Rolls Royce në qytete të tjera