Njoftimet Premium

Shitja e Porsche në Shqipëri

-Porsche Boxster PDK; ; -2.7 benzin; ; -Viti 2012; ; -127.000 km; ; -Sport and Sport plus; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -Full option; ; -mimi 22.800 deri ne Durres pa dogan. Durrës
22 800€
-Porsche Carrera 911; ; -3.4 benzin; ; -Viti 2014; ; -99.000km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -No accident; ; -mimi 53.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
53 600€
-Porsche Cayman; ; -2.7 benzin; ; -Viti 2014; ; -150.234 km; ; -Full service history; ; -Fully Loaded; ; -Exhaust System; ; -Chrono Package; ; -Perfect condition; ; -mimi 27.800 deri ne Durres pa dogan. Durrës
27 800€
-Porsche Panamera; ; -3.6 benzin 300 hp; ; -Platinum Edition; ; -Viti 2013; ; -164.300 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 18.900 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
18 900€
-Porche Boxster; ; -2.7 benzin; ; -Viti 2014; ; -129.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 29.999 Deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
29 999€
-Porche Cayenne; ; -3.6 benzin 440 hp; ; -Viti 2016; ; -118.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 33.300 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
33 300€
-Porsche Panamera S; ; -3.6 benzin; ; -Viti 2014; ; -129.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 31.600 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
31 600€
-Porsche Cayenne Turbo; ; -Limited edition; ; -4.8 benzin; ; -Viti 2011; ; -197.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 20.200 deri ne Durres pa dogan. Durrës
20 200€
-Porsche Cayenne S Platinum; ; -4.8 benzin; ; -Viti 2011; ; -149.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 18.700 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
18 700€
-Porsche Cayman S; ; -Carbon Fiber; ; -Viti 2015; ; -139.000 km; ; -Full option; ; -Perfect condition; ; -mimi 36.000 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
36 000€
-Porsche Panamera 4S; ; -3.0 benzin; ; -Carbon fiber special order; ; -109.000 km; ; -Full option; ; -Full service history; ; -Perfect condition; ; -mimi 37.100 deri ne Durres pa dogane; ; ; ; @illyriamotors Durrës
37 100€
-Porsche Panamera; ; -3.6 benzin; ; -Viti 2011; ; -120.000 km; ; -Full option; ; -Makina ndodhet ne Tirane e targuar ne gjendje perfekte e gateshme per cdo lloj prove; ; -mimi 23.000 Tiranë
23 000€
Porsche 997 CARRERA S Kabina Lloji M97 01 3800cm kub 6 cilindra banes; ; 355 CV n 6600 rpm; ; vn n qarkullim n qershor 2006 Mirmbajtja e Porsche plus mirmbajtja nga mekaniku im i cil. Fier
25 000€
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
12 900€
Shitet nderrohet Porche Cayenne; 3.0 Naft; Full!; Ndrrim me makine me te lire!; Super gjendje me garanci sapo ardhur! Kukës
E shitur

Porsche në Shqipëri

Porsche është besueshmëria, statusi dhe fuqia në një fjalë të vetme. Kjo kompani e njohur e automobilave filloi aktivitetin e saj në vitin 1931 në Gjermani dhe marka u emërtua për nder të themeluesit të saj Ferdinand Porsche. Që atëherë kanë kaluar pothuajse 100 vjet dhe makinat Porsche janë njohur si më të besueshmet në botë. Dhjetëra prodhues me famë botërore nuk mundën t’ia kalojnë Porsche-it në cilësi dhe besueshmëri. Gama e modeleve të Porsche është larmia e makinave të ndryshme që plotësojnë çdo nevojë. Në gamën e modeleve të kësaj marke ia vlen të veçohet coupe Porsche Boxster dhe fuoristrada shik Porsche Cayenne.

Porsche është zgjidhja më e mirë për ata që duan të ndihen të sigurt

Porsche është një makinë që shumë e ëndërrojnë, por jo të gjithë mund t’ia lejojnë vetes. Faqja e internetit e Onlyauto, e cila përmban oferta për shitjen e makinave të përdorura Porsche nga e gjithë Shqipëria, ju lejon të bëni një blerje të tillë me një buxhet të kufizuar. Luksi dhe besueshmëria mund të ndihen në modelin, që tashmë është 15-20 vjeç. Kjo makinë është e përshtatshme për një rishtar në timon, i cili dëshiron që makina e tij e parë të jetë prestigjioze.
Makinat e përdorura janë një mundësi:
  • për të provuar një markë të re ose një model tjetër;
  • për të kursyer shumë (kostoja do të bjerë me rritjen e kilometrazhit dhe moshës së automjetit);
  • për të blerë modelin Porsche që nuk shitet në autosallone;
  • për t’u bërë pronar i makinës, e cila tashmë ka kaluar testin e kilometrave të para dhe ka treguar të gjitha pikat e forta.

Luksi në Shqipëri: veçoritë e zgjedhjes

Shumë shqiptarë përpiqen të sigurojnë komoditet në gjithçka. Shtëpi komode, rroba të rehatshme dhe makina të rehatshme. Porsche-t janë perfekte për ata që janë mësuar ta ndjejnë veten të sigurt. Çmimi i Porsche-t është më i lartë se çmimi mesatar për makinat në këtë vend, por faqja e internetit Onlyauto, me ofertat më të mira, e bën këtë makinë më të arritshme. Kur zgjidhni një makine luksoze të markës Porsche, midis shumë njoftimeve, ju duhet t'i kushtoni kujdes:
  • ngjyrës së makinës dhe pamjes së saj të jashtme (këto parametra janë shpesh shumë të rëndësishme kur zgjidhni modelet);
  • gjendjes së (motorit, karrocerisë, pjesës elektrike, interierit);
  • pajisjeve teknike (mësoni se çfarë përfshihet në komplet dhe çfarë do të duhet të blini vetë);
  • kilometrazhit dhe vitit të prodhimit (dy faktorë që në shumicën e rasteve ndikojnë fuqishëm në koston e makinës).
Site Onlyauto, ku shumë oferta janë grumbulluar në një vend, ju lejon të kurseni kohë për të gjetur makina të mira!

Blerësit e automjeteve Porsche

Zgjedhjen e makinës Porsche e bëjnë jo vetëm biznesmenët e Shqipërisë, por edhe ata banorë të vendit që synojnë rehatinë dhe janë të gatshëm të paguajnë për të. Makinat e përdorura kushtojnë të paktën 10-15% më lirë, kështu që ulja mund të jetë më e madhe, nëse pronari, për një arsye ose tjetër, duhet ta shesë me urgjencë makinën e tij.

Makinat Porsche gëzojnë popullaritet të veçantë te familjet me fëmijë, pasi shumë modele kanë interier me hapësirë dhe siguria nuk vihet në dyshim. Avaritë në makina të tilla janë të rralla, kështu që mirëmbajtja e tyre është më e lirë sesa e shumë automjeteve të tjera ekonomike.

Porsche në Shqipëri është një investim fitimprurës, që do ta bëjë ëndrrën tuaj realitet. Shpejtësia, rehatia, dizajni elegant, mendimi, funksionaliteti i larmishëm dhe besueshmëria nuk do t’ju çudisin, por do të bëhen për ju një dukuri e zakonshme. Shqipëria është një vend që është krijuar për të udhëtuar, kështu që vendasit, në shumicën e rasteve, preferojnë një pushim aktiv, i cili u lejon të shohin të gjitha bukuritë e shtetit amë. Automjeti shik Porsche patjetër që do t'ju ndihmojë!

Shitja e Porsche në qytete të tjera