Njoftimet Premium

Shitja e Porsche në Shqipëri

Porsche 997 CARRERA S Kabina Lloji M97 01 3800cm kub 6 cilindra banes; ; 355 CV n 6600 rpm; ; vn n qarkullim n qershor 2006 Mirmbajtja e Porsche plus mirmbajtja nga mekaniku im i cil. Fier
25 000€
Shitet Porsche Cayenne 3.0 diesel; ; Viti i prodhimit 2015; ; Km 178500; ; Premium Plus Package, Bose Audio Package, Sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje, panoramic roof system, 19 inch Cayenne Turb. Tiranë
29 000€
I diskutueshëm
Shitet nderrohet Porche Cayenne; 3.0 Naft; Full!; Ndrrim me makine me te lire!; Super gjendje me garanci sapo ardhur! Kukës
20 000€
I diskutueshëm
Porsche Cayenne S 4.5 Benzin + Gaz Automatik Viti 2005. Makina Posedon Sallon Lekure Ngjyre Gri Navi Te Madh Komanda Ne Timon Fener Me Larje Fenera Me Lupa Inteligjent Qe Kthehen Sipas Drejtimit T. Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
12 900€
Porsche cayenne 4.5 benzin gaz turbo; Makina esht ne gjendje perfek. full options; Sherbime te sapo bera vaj filtra t ndruara goma te re. Kilometrazhi 300 i kap t gjitha madje me prove; Kontak. Fier
11 500€
Porsche Panamera vitit 2017 4.0 dizel 500 Ps esht full ekstra gjithqka e manitshme me besoni nuk kam fjal Tiranë
1€
Porshe viti 2015 Automat naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 91 km me liber sherbimesh esht ber me porosi esht full full me ekstrat opsionet te gjitha prano. Tiranë
68 000€
Shitet porsche cayenne (tech art) origjinal super gjendje baxha panorama, kamer parkimi, sensor parkimi, sendilje me ngrohje para edhe mbrapa pres vec telefonata serioz; 0697463666 edhe nderrohe. Tiranë
18 000€
Shitet Porsche Panamera 4S motorr 4.8 Makina eshte ne gjendje shume te mire me servise te sapo kryera vaj e filtra sapo bera goma 95% te reja cmimi pak i diskutueshem Tiranë
25 900€
I diskutueshëm
SHITET PORSCHE CAYENNE S Viti 2009. MOTORR 4.8 BENZIN. NGJYRE BEZHE PER. TAPICERI LEKURE BEZHE SHUM E PASTE. MAKINA KA RRETH 230 MIJ KM ORIGJINALE ME GARANC. BAXHA XHAM. SENDILJE ME NGROHJ. Tiranë
10 900€
Porsche Cayenne Turbo e ardhur nga Zvicra, me imjant gazi- Motor 4.5 benzine Bi-Turbo - 331 kw - 450 p (uaj fuqi) - Timon F 1-multifunksional-buton SPORT-Sistem ulje-ngritje ne 4 pozicjone-Siste. Tiranë
9 000€
Porsche Cayene motorr 4.5 Benzin gaz Turbooo; Kamio automat, baxha xhami, sedilje elektrike + ngrohje, Xhama te zinj orgjinal Kamer parkimi; Navi, klima, Letra te paguara deri ne 19 11 2020; N. Fier
7 500€
I diskutueshëm
Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komple. Tiranë
12 900€
Porsche Cayenne 3.2 benzin gaz 2005 gjendje super full bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja timon angles dhe ndrrohet flm ki nr asht i disponushem flm Tiranë
6 800€
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, motorr 3.6 benzine + ga (rins) i sapo montuar viti 2020, kambio automatike, 4x4, viti prodhimi. Tiranë
E shitur
Porsche Cayenne 3.2 benzin - gaz; Manual 2005 gjendje super full, drita Kseno te gjatat Led; Me bagjo gjama te zinj oregjinal te vetat me sherbime te bera goma te reja me Zhurm te marmitrat 300. Tiranë
E shitur
Gjendje Shkelqyer Motorike Xhenerike Dhe Vizuale Fier
E shitur
Very Clean Car in excellent condition available to export from Dubai-UAE Tiranë
E shitur
Letra per 1 vit; ; Tapiceri sport ngjyre bezhe ( shum e paste); Marshe ne timon F1; ; Sedile me ngrohje para mbrapa; ; Xham panoramik; ; Fener bi xenon stopa full led; ; Navigator i madh; ; Sensore parkim. Tiranë
E shitur
Ne gjendje super perfekte E sapo ardhur ne Shqiperi nga Gjermania Me Dogane Me tavan xhami Navigator te madh Sensor para dhe mbrapa + Kamer para dhe mbrapa HD Amortizator me ajer ulj. Tiranë
E shitur

Porsche në Shqipëri

Porsche është besueshmëria, statusi dhe fuqia në një fjalë të vetme. Kjo kompani e njohur e automobilave filloi aktivitetin e saj në vitin 1931 në Gjermani dhe marka u emërtua për nder të themeluesit të saj Ferdinand Porsche. Që atëherë kanë kaluar pothuajse 100 vjet dhe makinat Porsche janë njohur si më të besueshmet në botë. Dhjetëra prodhues me famë botërore nuk mundën t’ia kalojnë Porsche-it në cilësi dhe besueshmëri. Gama e modeleve të Porsche është larmia e makinave të ndryshme që plotësojnë çdo nevojë. Në gamën e modeleve të kësaj marke ia vlen të veçohet coupe Porsche Boxster dhe fuoristrada shik Porsche Cayenne.

Porsche është zgjidhja më e mirë për ata që duan të ndihen të sigurt

Porsche është një makinë që shumë e ëndërrojnë, por jo të gjithë mund t’ia lejojnë vetes. Faqja e internetit e Onlyauto, e cila përmban oferta për shitjen e makinave të përdorura Porsche nga e gjithë Shqipëria, ju lejon të bëni një blerje të tillë me një buxhet të kufizuar. Luksi dhe besueshmëria mund të ndihen në modelin, që tashmë është 15-20 vjeç. Kjo makinë është e përshtatshme për një rishtar në timon, i cili dëshiron që makina e tij e parë të jetë prestigjioze.
Makinat e përdorura janë një mundësi:
  • për të provuar një markë të re ose një model tjetër;
  • për të kursyer shumë (kostoja do të bjerë me rritjen e kilometrazhit dhe moshës së automjetit);
  • për të blerë modelin Porsche që nuk shitet në autosallone;
  • për t’u bërë pronar i makinës, e cila tashmë ka kaluar testin e kilometrave të para dhe ka treguar të gjitha pikat e forta.

Luksi në Shqipëri: veçoritë e zgjedhjes

Shumë shqiptarë përpiqen të sigurojnë komoditet në gjithçka. Shtëpi komode, rroba të rehatshme dhe makina të rehatshme. Porsche-t janë perfekte për ata që janë mësuar ta ndjejnë veten të sigurt. Çmimi i Porsche-t është më i lartë se çmimi mesatar për makinat në këtë vend, por faqja e internetit Onlyauto, me ofertat më të mira, e bën këtë makinë më të arritshme. Kur zgjidhni një makine luksoze të markës Porsche, midis shumë njoftimeve, ju duhet t'i kushtoni kujdes:
  • ngjyrës së makinës dhe pamjes së saj të jashtme (këto parametra janë shpesh shumë të rëndësishme kur zgjidhni modelet);
  • gjendjes së (motorit, karrocerisë, pjesës elektrike, interierit);
  • pajisjeve teknike (mësoni se çfarë përfshihet në komplet dhe çfarë do të duhet të blini vetë);
  • kilometrazhit dhe vitit të prodhimit (dy faktorë që në shumicën e rasteve ndikojnë fuqishëm në koston e makinës).
Site Onlyauto, ku shumë oferta janë grumbulluar në një vend, ju lejon të kurseni kohë për të gjetur makina të mira!

Blerësit e automjeteve Porsche

Zgjedhjen e makinës Porsche e bëjnë jo vetëm biznesmenët e Shqipërisë, por edhe ata banorë të vendit që synojnë rehatinë dhe janë të gatshëm të paguajnë për të. Makinat e përdorura kushtojnë të paktën 10-15% më lirë, kështu që ulja mund të jetë më e madhe, nëse pronari, për një arsye ose tjetër, duhet ta shesë me urgjencë makinën e tij.

Makinat Porsche gëzojnë popullaritet të veçantë te familjet me fëmijë, pasi shumë modele kanë interier me hapësirë dhe siguria nuk vihet në dyshim. Avaritë në makina të tilla janë të rralla, kështu që mirëmbajtja e tyre është më e lirë sesa e shumë automjeteve të tjera ekonomike.

Porsche në Shqipëri është një investim fitimprurës, që do ta bëjë ëndrrën tuaj realitet. Shpejtësia, rehatia, dizajni elegant, mendimi, funksionaliteti i larmishëm dhe besueshmëria nuk do t’ju çudisin, por do të bëhen për ju një dukuri e zakonshme. Shqipëria është një vend që është krijuar për të udhëtuar, kështu që vendasit, në shumicën e rasteve, preferojnë një pushim aktiv, i cili u lejon të shohin të gjitha bukuritë e shtetit amë. Automjeti shik Porsche patjetër që do t'ju ndihmojë!

Shitja e Porsche në qytete të tjera