Njoftimet Premium

Shitja e Pontiac në Shqipëri

Shitet golf 5 manual me 6 marsha, Cmimi 4 pak i diskutueshem; I ardhur nga italia, viti i prodhimit 2006; Motorri 200 naft shum ekonomik tapiceria shum e paster si brenda dhe jasht, i gatshem pe. Elbasan
E shitur
Shitet Pontiac benzin gas viti 2005 super ne gjendje ceo pjes e re nga posht shoatulla krah amurtizator te rinj nga amerika me porosi goma + disqe akull te reja sapo te montuara navigatir dvd us. Fier
E shitur
PONTIAC VIBE 200 (utomatik) ne gjendje shume te mire xheneri. Sherbimi vaj filtra i sapo bere ne Ita. Dogana dhe letrat e paguara per 1 v. Kli. Makine e vecante ndryshe nga te tjer. Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjende shum te mir shitet per arsyje emigrimi makina ika te gjitha shperbimet e bera ne kohe me pak fjal nuk ka nevoje per asgje mund 5a konterolloni ku te doni i disutuheshemm Korçë
E shitur
Makina nuk ka asnje lloj letre ka nevoj per restaurim punon vetem ne gaz ne benzin nuk punon ka impiant gazi te sapoven te ri me garanci shitet ose nderrohet dergoni wts ne kte nr 0682589575 Tiranë
E shitur
Shitet pontiac American benzinc 3.8 v6 pontiac u ardh nga Austria esht ne gjendje shum te mir posedon goma te dimrit te reja gjama electronic korrika elektronike abs transporter posedon 6 ules. Durrës
E shitur
Pontiac vibe 2005 me 63 mi kilometra makina vijen pre kanadaja eshte ne comdision shum t mire me kondisione. cimi 0695684667 Tiranë
E shitur
Makina per kanada me dogan t pagua. me kondisionair kamijo automatik mer ne telephone 0694586657 Tiranë
E shitur
hapet me rr. marrshi automat. disqe origjinal ponti. 3.1.benzine c Durrës
E shitur

Shitja e Pontiac në qytete të tjera