Volkswagen Passat viti 2002, Gri, 1.8L, 105800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Touran 2004; Manual; 7 marsha; Me dekumenta per 1 vit; Me siguracion per 1 vitt; 2 gomat e para t reja; Ne gjendje t mir pune mekanike dhe xhenerike; Xhama t zinj original; Sendile me fryrje; Fene. Pogradec
Golf 4 1.9 t e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj per as1. Pogradec
Golf 4 1.9 t () e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj pe. Pogradec
VW CADDY 1.9 TDI AUTOMAT (DSG) TIPTRONIK ME 5 VENDE EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 280000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI GOMA TE REJA VITIT 19-12-2005 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA PASQYR. Pogradec
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA ELEKTRIK MBYLLJE QENDRORE 146000 KM ORIGJINALE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUM E PASTER ME DEKUMENTAT TE PAGUARA Pogradec
3 000€
Shtuar: 12 janar 2021, numri: 113818
Modeli: Passat 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 105800 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.