Volkswagen Golf viti 2005, Gri, 2.0L, 264000km

Njoftime të ngjashme

Golf 4 1.9 t e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj per as1. Pogradec
Golf 4 1.9 t () e kuqe, viti 2002, kamjo automat + -ne super gjendie, disqe nmr 16, 4 dyer, kondicioner funksional, sherbime t sapo bera, shum i paster si jash dhe brenda, makina nuk ka nevoj pe. Pogradec
VW CADDY 1.9 TDI AUTOMAT (DSG) TIPTRONIK ME 5 VENDE EURO 4 TE SHENUAR NE LEJEN GJERMANE 280000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI GOMA TE REJA VITIT 19-12-2005 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA PASQYR. Pogradec
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2006 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA ELEKTRIK MBYLLJE QENDRORE 146000 KM ORIGJINALE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE SHUM E PASTER ME DEKUMENTAT TE PAGUARA Pogradec
Vw touran viti 2012 km 144 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete parkimi sensor para mbrapa xhama te zinj origjinal dy celsa me bagagazhier navi etj super ful. Pogradec
3 500€
Shtuar: 2 janar 2022, numri: 114421
Adresa: Pogradec, rruga Kajo Karafili, shfaq në hartë
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 264000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 136 
Timoni: Djathtas 
Pershendetje, kam nje wolkswagen golf 5 motor 2.0 nafte Tdi prodhim i vitit 2005, taksa dhe siguracion deri ne mars 2022 dhe kolaudim ne Qershor 2023, kamjo manuale me 6 marshe plus R. Gjendja shume e mire pa asnje kalbezim. Cmimi 3500 euro i padiskutueshem pasi sherbimet qe ia kam bere ia kam bere per makine merakliu.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.