Mitsubishi Outlander viti 2004, Gri, 2.0L, 213000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitat toyota 1.9 shum ekonomike e vitit 2004 ne gjendje te shkelqyer letra deri ne shtator 2021 per mshum kontaktoni ne nr e tel Pogradec
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
Shitet Citroen C3 Naft 1.4; ; Kambio Automatike tip-troni; ; Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe shume ekonomik. Pogradec
5 450€
Shtuar: 12 dhjetor 2020, numri: 113706
Modeli: Outlander 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 213000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Ne gjendje super letra t prera deri n tetor 2021 4x4 xhama t zinj kamera para mbrapa esht super ekonomike motori 200 bezin gaz ne letra esht akull nuk do as sherbimin m t vogel e shes dhe mundesi nderimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.