Mercedes-Benz E-class viti 2010, Gri, 2.2L, 193000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MERCEDES A CLAS 200 CDI 2006 AUTOMATIC; ME SHERBIME TE BERA NE KOHE; ME LETRA DERI NE PRRILL 2020 Pogradec
BENZ E 220 CDI AUTOMAT EURO 4 VITI 29-10-2004 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA SENDILJE PASQYRA ELEKTRIKE NAVIGATION PILOT AUTOMATIK 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM I PASTER NU. Pogradec
Kamio Automatike, Ngjyra e zeze viti 2006; Per 4 dite vjen nga Gjermania; Me dogane te paguar Pogradec
Viti i prodhimit: 2005; Kilometra te bera: 180.000; Kambio: Automatike; Karburanti: Nafte; Navigator/klima; Te gjitha sherbimet e ber; E gatshme per cdo pro. Pogradec
1€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113165
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 193000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
BENZ E 220 CDI ELEGANCE AUTOMATIK EURO 5 BLUEFFICIENCY VITIT 2009 ME 193000 KM ME NAVIGATION ME ABS AIRBAG CLIMA DIXHITAL SENDILJE ME NGROHJE BAXHO XHAMI 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE SENSORE ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA XHAMA SENDILJE PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ME PALOSJE GOMA TE REJA TE SAPO VENA PILOT AUTOMATIK MAKINA ESHT SHUM E PASTER NE GJENDJE SUPER TE MIRE NUK KA NEVOJE PER AZGJE ESHTE BLERE NE PRAIVAT SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA VETEM ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKTI 0694777222 OSE 0692482825

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.