Mercedes-Benz E-class viti 2006, Gri, 2.2L, 250000km

Njoftime të ngjashme

Pershendetje, kam nje wolkswagen golf 5 motor 2.0 nafte Tdi prodhim i vitit 2005, taksa dhe siguracion deri ne mars 2022 dhe kolaudim ne Qershor 2023, kamjo manuale me 6 marshe plus. Gjendj. Pogradec
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Makina është në gjendje të mirë.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.