Mercedes-Benz E-class viti 2004, Gri, 2.2L, 254000km

Njoftime të ngjashme

Pershendetje, kam nje wolkswagen golf 5 motor 2.0 nafte Tdi prodhim i vitit 2005, taksa dhe siguracion deri ne mars 2022 dhe kolaudim ne Qershor 2023, kamjo manuale me 6 marshe plus. Gjendj. Pogradec
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 254000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
BENZ E 220 CDI AUTOMAT EURO 4 VITI 29-10-2004 ME ABS AIRBAG KONDICIONER XHAMA SENDILJE PASQYRA ELEKTRIKE NAVIGATION PILOT AUTOMATIK 2 ELSA MBYLLJE QENDRORE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SHUM I PASTER NUK KA NEVOJ PER AZGJE ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKTI 0694777222 OSE 0692482825 makina vjen per 3 dit nga gjermania

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.