Land Rover Range Rover Sport, viti 2007, E zezë, 2.7L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale Pogradec
Shitat toyota 1.9 shum ekonomike e vitit 2004 ne gjendje te shkelqyer letra deri ne shtator 2021 per mshum kontaktoni ne nr e tel Pogradec
Shitet ose Ndrrohet pasat i vitit 2002 1.8T Model Amerikan automat me letra per nje vit e perdorur vetm nga nje pronar per mshum kontktoni ne wacap 0694434455 cmim 3000 me ndrrim ka cmim tjetr Pogradec
Audi A6 3.0 Tdi/ Pa Taks Luksi, Quattro/4x4, Vitprodhim; 2005, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat: 7G Multitronic, Sallon Lekur Ngjyr Pane Te Paster, Sedilje Elektrike/Me Ngrohje, Perd. Pogradec
Ne gjendje super letra t prera deri n tetor 2021 4x4 xhama t zinj kamera para mbrapa esht super ekonomike motori 200 bezin gaz ne letra esht akull nuk do as sherbimin m t vogel e shes dhe mundes. Pogradec
9 999€
Shtuar: 11 shkurt 2021, numri: 113939
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Modeli full Options, baxho xhami, disqe sport te kromuar LOMBARTHO 20”, pedana anesore, xhama te zinj origjinale, sedilje me ngrohje (para dhe mbrapa), sedilje me memorje+fryrje, sensore parkimi origjinale para-mbrapa, amortizim me jasteke shume e rehatshme, klima bi-zonale, Tel, Navi, ekran touchscreen, bagazhier 6cd, drita Bi-Xenon, komanda ne timon, pilot automatik, sallon lekure e zeze shume e paster dhe e pa cenosur, fenere me larje, opsionet e pershtatjes sipas terrenit, sensore dritash dhe shiu, disqe te kromuar Sport, gomat 90%... Makina eshte ne gjendje te mire pune me sherbime te kryera ne kohe, dokumenta te paguara deri ne maj...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.