Hyundai Santa Fe viti 2007, E zezë, 2.2L, 204000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori. Pogradec
7 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95610
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 204000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kondicioner Sistem navigimi Pasqyra elektrike 
Hyundai Santa Fe 2.2 Diesel, 6 + 1 vende, ngjyre e zeze, kambio manuale, xhama elektrike, sallon lekure ngjyre bezhe ne gjendje perfekte, sedile elektrike, pasqyra elektrike, navigatori, kondicioner, xhama te zinj origjinal, sensor parkimi mbrapa, fenere me lupa, disqe alumini, goma te reja, et. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike me sherbime te kryera dhe letra te paguar. Pak i diskutueshe

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.